حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/09/12 شمسی | 2023/12/03 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید ابراهیم دهقانی؛

تا آخرین قطره‌خون سنگر اسلام را ترک نمی‌کنم

تا آخرین قطره‌خون سنگر اسلام را ترک نمی‌کنم

شهید ابراهیم دهقانی در وصیتنامه خود نوشته است: سلام مرا به رهبر عزیزم برسانید و بگوئید تا آخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترک نخواهم کرد.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید ابراهیم دهقانی آمده است: ای پدرم خدا را چنان عبادت کن که او را می‌بینی و اگر او را نمی‌بینی او تو را می‌بیند و قدم اول عبادت و بندگی آفریدگار شناسایی اوست، ای پدر وصیت مرا حفظ کن تا در دنیا و در آخرت سعادتمند باشی.

آنقدر به جبهه می‌روم تا آخر شهید شوم. ای جوانان، ای برادران نکند در رختخواب ذلت بمیرید که حسین در میدان جنگ شهید شد، ای برادران نکند در غفلت بمیرید که علی در محراب شهید شد و مبادا در حال بی‌تفاوتی بمیرید که علی اکبر(ع) در راه حسین(ع) و با هدف شهید شد.

ای مادر نکند از رفتن فرزندانت به جبهه جلوگیری کنی که فردا در محضر خدا نمی‌توانی جواب زینب را بدهی که تحمل ۷۲ شهید را نمود.

مادر مثل خاندان وهب جوانانتان را به جبهه‌های نبرد بفرستید و حتی جسد او را هم تحویل نگیرید زیرا مادر وهب فرمود سری را که در راه خدا داده‌ام هرگز پس نمی‌گیریم.

برادران استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمان‌ها برای تسکین دردهاست و همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و سعی کنید که بین شما تفرقه نیاندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند که اگر چنین گردد روز بدبختی مسلمانان و جشن ابرقدرت‌هاست حضورتان را در جبهه‌های حق علیه باطل فعال کنید.

 در شناخت امام بیشتر دقیق شوید و سعی کنید، عظمت او را بیابید و خود را تسلیم او سازید و صداقت و اخلاص خود را همچنان حفظ کنید.

سلام مرا به رهبر عزیزم برسانید و بگوئید تا آخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترک نخواهم کرد با خداوند پیمان می‌بندم که در تمام عاشوراها و تمامی کربلاها با حسین(علیه السلام) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم تا هنگامی که همه احکام اسلام در زیر پرچم اسلام و امام زمان (عج) به اجراء درآید.

انتهای خیر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از