حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی

عزم ایران برای شکستن قفل دروازه ژاپن

عزم ایران برای شکستن قفل دروازه ژاپن

یک رسانه عربی می‌نویسد که شاگردان قلعه‌نویی به دنبال تاریخ‌سازی در دو بخش مقابل ژاپن هستند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، «ایران به دنبال طلسم شکنی مقابل ژاپن است»، این محتوای گزارش امروز (شنبه) سایت الکوره از دیدار امروز تیم ملی کشورمان با ژاپن در مرحله یک‌چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا است.

تیم ملی ایران در تاریخ مسابقات جام ملت‌های آسیا چهار بار مقابل سامورایی‌ها قرارگرفته ولی بردی کسب نکرده و در ۲ بازی شکست‌خورده و ۲ بازی هم در مرحله گروهی با نتیجه تساوی به پایان رسیده است.

سایت الکوره می‌نویسد که شاگردان قلعه‌نویی به دنبال تاریخ‌سازی مقابل ژاپن هستند تا بتوانند «اولین برد تاریخ خود را مقابل سامورایی‌ها در جام ملت‌های آسیا کسب کنند».

رسانه عربی اشاره می‌کند که مهم‌ترین غایب ایران در این بازی حساس مهدی طارمی است که به دلیل اخراج در بازی با سوریه نمی‌تواند یوزها را همراهی کند.

بر اساس گزارش سایت الکوره، «طارمی» از سال ۲۰۱۹ به همراه ایران در مسابقات جام ملت‌های آسیا «۹ بازی» انجام داده و «۲۰ گل» به ثمر رسانده است یعنی ستاره ایرانی هر بازی بیش از ۲ گل برای تیم ملی کشورش به ثمر رسانده است.

سایت مشهور عربی می‌نویسد که تیم ملی ایران نه‌تنها نتوانسته ژاپن در مسابقات جام ملت‌ها آسیا شکست دهد هنوز نتوانسته یک گل هم به سامورایی‌ها بزند و در «بازی امروز به دنبال زدن اولین گل تاریخ در جام ملت‌ها به ژاپن» است.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از