حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد:

فراخوان مشمولان اعزامی پايه خدمتی دی ماه

فراخوان مشمولان اعزامی پايه خدمتی دی ماه

کليه مشمولان دارای برگ آماده به خدمت به تاریخ دی ماه ۱۴۰۲ باید در محل و مراکز مندرج در برگ معرفی‌نامه مشمولان حضور یابند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، به نقل از روابط عمومی نیروی انتظامی لرستان، سازمان وظیفه عمومی فراجا در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: کليه مشمولانی که برگ آماده به خدمت به تاريخ دی ماه سال ۱۴۰۲ دريافت کرده‌اند، باید با مراجعه به يکی از دفاتر خدمات الکترونيک انتظامی پليس+۱۰، برگ معرفی‌نامه مشمولان به مراکز آموزش را دريافت و برابر اطلاعات مندرج در آن اقدام کنند.

اين دسته از مشمولان باید روز شنبه دوم دی ماه سال ۱۴۰۲ در ساعت، محل و مراکزی که در برگ معرفی‌نامه مشمولان اعلام شده، حضور يابند و به خدمت دوره ضرورت اعزام شوند. مشمولان اعزامی باید کارت تزریق واکسن مننژیت و دوگانه را در روز اعزام به همراه داشته باشند.

در اين اطلاعيه آمده است: عدم حضور به موقع در زمان و محل‌های تعيين شده، غيبت محسوب شده و برابر ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خدمت وظيفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.

همچنین در اين اطلاعيه تاکید شده است: مشمولان و خانواده‌های آنان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir و یا کانال سازمان در پیام‌رسان‌های داخلی (سروش، ایتا و روبیکا) به نشانی khabaresarbazi@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از