حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/17 شمسی | 2023/12/08 میلادی

آغاز به کار مجمع جهانی مستضعفین از امروز

آغاز به کار مجمع جهانی مستضعفین از امروز

معاون روابط بین‌الملل سازمان بسیج گفت: مجمع جهانی مستضعفین از امروز به‌صورت رسمی کار خود را با ریاست سازمان بسیج مستضعفین آغاز می‌کند.

به گزارش سفیرافلاک، محسن کاظمی معاون روابط بین‌الملل سازمان بسیج در سومین اجلاسیه جهانی مستضعفین صبح امروز (سه‌شنبه، ۲۳ آبان‌ماه) که در سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، اظهارداشت: بسیج امروز پس از ۴۵ سال با بالندگی شادابی و موفقیت‌های فراوانی روبرو است

وی ادامه داد: معاونت بین‌الملل سازمان بسیج که یکی از معاونت‌های جدیدالتأسیس نسبت به سایر معاونت‌های این سازمان است در نظر دارد یک هماهنگی و هم‌افزایی با سازمان‌ها و معاونت‌های بین‌الملل دستگاه‌های اجرایی و دانشگاه‌ها داشته باشد.

کاظمی عنوان کرد: در این جلسه یک بنیان جدید را اعلام می‌کنیم که با این اعلام به پیام حضرت امام و مقام معظم رهبری لبیک می‌گوئیم و یک حرکت جدید در جامعه و جهان اسلام آغاز خواهد شد.

معاون روابط بین‌الملل سازمان بسیج بیان کرد: مجمع جهانی مستضعفین از امروز به‌صورت رسمی کار خود را با ریاست سازمان بسیج مستضعفین آغاز می‌کند.

وی افزود: این‌ یک همکاری دوسویه است که سازمان بسیج بنیان‌گذار آن خواهد بود و شما در دستگاه‌های مختلف با علم و عمل خود این دبیرخانه که از امروز در معاونت بین‌الملل کار خود را آغاز می‌کند را همراهی خواهید کرد.

کاظمی بابیان اینکه وظیفه من و شما مطالعه، بررسی، تعیین نیازمندی‌ها، برآوردها و همکاری با دستگاه‌های اجرایی است، تصریح کرد: ما باید بامطالعه و هم‌اندیشی بر اساس اصول مشخص‌شده، کار را شروع کرده و نیازمندی‌های وزارت امور خارجه، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، دستگاه‌های امنیتی و همه افرادی که به‌صورت میدانی درصحنه بین‌الملل مشغول به کار هستند را تأمین و از آن‌ها پشتیبانی کنیم.

معاون روابط بین‌الملل سازمان بسیج خاطرنشان کرد: قرار نیست ما در امور اجرایی ورود کنیم مگر با درخواست رسمی دستگاه‌های اجرایی و امنیتی. لذا؛ ما در پشتیبانی، مطالعه، بررسی و تعیین نیازمندی‌های آن‌ها باید یک مشارکت فعال پویا و سازنده‌ای داشته باشیم.

وی یادآورشد: باید آماده نبرد همه‌جانبه با دشمنان دین، اسلام و معنویت و نیز بیان مظلومیت مسلمانان در جهان باشیم.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از