حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان:

محورمقاومت حاصل مجاهدت‌های شهید سلیمانی است

محورمقاومت حاصل مجاهدت‌های شهید سلیمانی است

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اشاره به اینکه محور مقاومت دسترنج شهید سلیمانی و یارانش است، گفت: امروز گروه‌های مقاومت و تعامل و هماهنگی بین نیروها برگرفته از مکتب حاج قاسم در برابر دشمنان ایستاده‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک» به نقل از روابط عمومی سپاه لرستان، سردار نعمت‌الله باقری صبح امروز در مراسم گرامیداشت چهارمین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی در جمع فرماندهان و کارکنان سپاه لرستان، اظهارداشت: شهید سلیمانی یک‌تنه در برابر استکبار ایستاد، از این‌رو در زمان حیات شهید چشم دیدنش را نداشتند و اکنون نیز پس از گذشت چهار سال از شهادت سردار دل‌ها، چشم دیدن زائرانش را نداشتند. 

وی افزود: دشمنان به چشم خود دیده‌اند که مردم چگونه دلداده شخصیت و راه و منش این سرباز سید علی شده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه آزادی‌خواهان دنیا از شهید سلیمانی درس می‌گیرند، گفت: امروز اثرات مکتب حاج قاسم را در دنیا و در محور مقاومت به خوبی می‌بینیم.

سردار باقری بیان کرد: آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی به‌دنبال ایجاد یک خاورمیانه بزرگ بودند، اما با تدابیر فرماندهی معظم کل قوا و اجرای سردار سلیمانی و یارانش تبدیل به جبهه مقاومت شد.

وی با تاکید بر اینکه محور مقاومت دسترنج شهید سلیمانی و یارانش در منطقه است، یادآورشد: امروز گروه‌های مقاومت و تعامل و هماهنگی بین نیروها برگرفته از مکتب حاج قاسم در برابر دشمنان ایستاده‌اند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان، طوفان الاقصی را حاصل مکتب شهید سلیمانی دانست و افزود: از مهم‌ترین دستاوردهای این طوفان بازگشت مسئله فلسطین بود چرا که اشغالگری رژیم قدس و مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شده بود.

سردار باقری افزایش حمایت از فلسطین را از دیگر دستاوردهای طوفان‌الاقصی برشمرد و ادامه داد: جمعیت میلیونی در جهان به حمایت از مردم مظلوم غزه به پا خواسته و خواستار محکومیت رژیم صهیونیستی شدند.

وی عنوان کرد: رژیم صهیونیستی به‌دنبال عادی‌سازی روابط به ویژه با کشورهای عربی بود تا مسئله فلسطین به فراموشی سپرده شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه طوفان‌الاقصی هیمنه اطلاعاتی رژیم اشغالگر قدس را در هم شکست، گفت: رژیم صهیونیستی خود اذعان داشته که در جنگ مقابل حماس شکست خورده‌ است.

سردار باقری زیر سوال بردن عملکرد نیروهای اطلاعاتی و امنیتی را از جمله اهداف دشمن در ایجاد حوادثی همچون حادثه تروریستی کرمان دانست و تصریح کرد: قراردادن مجموعه افکار عمومی در مقابل حاکمیت از اهداف حوادث تروریستی در کشور است.

وی با اشاره به حجم اقدامات گسترده نفوذی و اطلاعات عملیاتی دشمن، اظهارداشت: سال گذشته ۲۰ تیم عملیاتی تروریستی تنها در خوزستان خنثی شد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با بیان اینکه دشمن به‌دنبال خارج کردن نگاه جمهوری اسلامی به بیرون و معطوف به داخل است، افزود: حال اینکه این نقشه و توطئه نیز همچون نقشه‌های قبل خنثی خواهد شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از