حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی
با اعلام خبرنگار ایتالیایی؛

مذاکره اینتر با مهاجم ایرانی مشخص شد

مذاکره اینتر با مهاجم ایرانی مشخص شد

تیم فوتبال اینترمیلان قصد دارد هم‌زمان با اتمام قرارداد مهدی طارمی با پورتو در فصل نقل و انتقالات تابستانی برای جذب او اقدام کند.

 به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، مهدی طارمی لژیونر ایرانی تیم فوتبال پورتو پرتغال در پایان فصل جاری قراردادش با این تیم به پایان خواهد رسید و به بازیکن آزاد تبدیل خواهد شد. طارمی در این فصل در ۲۱ بازی برای پورتو ۵ گل به ثمر رسانده و ۳ پاس گل داده است. این بازیکن فصل گذشته موفق شد ۲۲ گل در لیگ پرتغال به ثمر برساند و توجه باشگاه‌های بزرگ اروپا را به خود جلب کند.

در فصل نقل و انتقالاتی که گذشت تیم‌هایی مانند آث میلان و اینتر برای جذب طارمی تلاش کردند اما به دلیل به توافق نرسیدن بر سر مسائل مالی و پرداخت بند آزادسازی قرارداد این مذاکرات به‌جایی نرسید تا طارمی این فصل را هم در پورتو بگذراند. حال با نزدیک شدن به پایان قرارداد مهدی طارمی دیگر نیازی به پرداخت بند مربوط به فسخ قرارداد نیست و تیم‌هایی که خواهان او هستند دیگر نیازی به کسب رضایت پورتو ندارند.

«اینتر» ازجمله تیم‌هایی است که همچنان نسبت به جذب مهدی طارمی ابراز علاقه کرده است و تلاش می‌کند این بازیکن را جذب کند.

«متئو مورتو» خبرنگار ورزشی از علامه مجدد اینتر به طارمی نوشته است و در صفحه شخصی خود گفت: اینتر طارمی را در فصل تابستان می‌خواهد. این باشگاه تلاش می‌کند در فصل تابستان و هم‌زمان با اتمام قرارداد طارمی، این مهاجم را به خدمت بگیرد.

«آلفردو پدولا» هم که یک خبرنگار ایتالیایی است از علاقه اینتر به طارمی صحبت کرد و گفت: اینتر قصد ندارد در فصل نقل و انتقالات زمستانی به سراغ طارمی برود اما در فصل تابستان برای جذب او اقدام خواهد کرد. «تاجون بوکانان» و «پیوتر ژیلینسکی» هم از دیگر گزینه‌های اینتر هستند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از