حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/10 شمسی | 2023/12/01 میلادی
استاندار لرستان:

مشکل اعتبارات لاستیک‌سازی و یخچال‌سازی برطرف شد

مشکل اعتبارات لاستیک‌سازی و یخچال‌سازی برطرف شد

استاندار لرستان گفت: مشکل اعتبارات کارخانه لاستیک‌سازی و یخچال‌سازی خرم‌آباد برطرف شد.

به گزارش سفیرافلاک به نقل از  روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار در دیدار با علی خورسندیان مدیرعامل بانک صنعت و معدن اظهارداشت: کلنگ کارخانه لاستیک‌سازی خرم‌آباد در سال ۱۳۹۴ بر زمین زده شده و جز مصوبات سفر ریاست جمهوری به لرستان است که فاز اول این کارخانه با هدف تولید ۶۰۰ هزار حلقه در سال با مبلغ ۱۷۸ میلیارد تومان از محل منابع بانک صنعت و معدن مصوب شده است.

وی افزود: با توجه به پیگیری‌های صورت گرفته نخستین قسط تسهیلات تا پایان سال‌جاری با توجه به ارائه مستندات مورد نیاز از سوی سرمایه‌گذار پرداخت خواهد شد.

استاندار لرستان با بیان اینکه راه‌اندازی یخچال‌سازی خرم‌آباد با هدف تولید پنج محصول لوازم خانگی انجام شد، عنوان کرد: با توجه به بازدید رئیس جمهور از این کارخانه و دستور ایشان برای راه‌اندازی این واحد، براساس پیگیری‌های صورت گرفته و با هدف راه‌اندازی به منظور تولید پنج محصول لوازم خانگی در این کارخانه مشکلات و مسائل مورد نیاز برای تامین تسهیلات در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

زیویار بیان کرد: با توجه به ارائه مستندات از سوی سرمایه‌گذار مقرر شد که طرح مورد پذیرش اولیه قرار بگیرد و ضمن ارائه مستندات مورد نیاز دیگر، زمینه پرداخت تسهیلات برای این واحد نیز فراهم شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از