حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1403/02/05 شمسی | 2024/04/24 میلادی

مورایس به دنبال هت‌تریک برابر نکونام

مورایس به دنبال هت‌تریک برابر نکونام

سرمربیان تیم های سپاهان و استقلال تاکنون سه بار به مصاف هم رفته‌اند که ژوزه مورایس دست بالاتر را نسبت به جواد نکونام دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم فوتبال سپاهان پس از دو شکست متوالی برابر الهلال عربستان و حذف از لیگ قهرمانان آسیا به دنبال فراموش کردن شکست‌های اخیر خود در آسیا و لیگ برتر است و از این‌رو شاگردان «ژوزه مورایس» در اولین بازی خود در نیم فصل دوم باید رو در روی استقلال تهران در ورزشگاه آزادی و در مقابل هواداران این تیم قرار گیرند.

مورایس و نکونام سرمربیان دو تیم تاکنون سه بار رو در روی هم قرارگرفته‌اند که یک پیروزی سهم نکونام بوده و دو پیروزی نیز از آن مورایس بوده است. در اولین دیدار این دو مربی، تیم‌های سپاهان و فولاد در دیدار فصل گذشته به مصاف هم رفتند که این بازی با برتری یک بر صفر فولاد به اتمام رسید. در دیدار برگشت هم هر دو مربی روی نیمکت دو تیم سپاهان و فولاد حضور داشتند که این بار سپاهان توانست با یک گل حریف خود را شکست دهد.

در فصل جدید مورایس همچنان به عنوان سرمربی سپاهان به کار خود ادامه داد و نکونام راهی استقلال تهران شد. این دو مربی در هفته سوم فصل بیست و سوم لیگ برتر بار دیگر رو در رو هم قرار گرفتند که سپاهان تحت هدایت مورایس توانست با یک گل استقلال تحت هدایت نکونام را شکست دهد تا در مجموع مورایس دو پیروزی و نکونام یک پیروزی برابر هم کسب کرده باشند.

بازی امروز دوشنبه هشتم اسفند تیم‌های سپاهان و استقلال تهران، چهارمین جدال مورایس و نکونام محسوب می‌شود و سرمربی پرتغالی در اندیشه کسب سومین پیروزی متوالی (هت‌تریک) برابر نکونام است و باید دید این دیدار در پایان با چه نتیجه‌ای به اتمام خواهد رسید.

بازی دو تیم از ساعت ۱۷:۱۵ و با قضاوت پیام حیدری برگزار می‌شود.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از