حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی

نقش یک بازیکن در شکست پرسپولیس

نقش یک بازیکن در شکست پرسپولیس

کارشناس فوتبال و پیشکسوت پرسپولیس گفت: اگر پرسپولیس برای نیم‌فصل دوم تقویت نشود و برخی ضعف‌هایش پوشش داده نشود، گل‌محمدی به دردسر خواهد افتاد.

به گزارش سفیرافلاک، محمود کلهر در خصوص دیدار تیم‌های سپاهان و پرسپولیس که با شکست یک بر صفر شاگردان یحیی گل‌محمدی همراه بود، اظهارداشت: در نیمه اول بازی خوبی را شاهد نبودیم و هیچ بار فنی نداشت و به نظر می‌آمد که هر دو مربی برنامه‌های خود را برای نیمه دوم گذاشته‌اند. در نیمه دوم بازی متفاوتی را نسبت به نیمه اول تماشا کردیم و سپاهان توانست برتری خود را به پرسپولیس دیکته کند.

وی عنوان کرد: سپاهان در نیمه دوم بسیار بهتر از پرسپولیس بود و با تعویض‌هایی که مورایس انجام داد باعث شد تا شاگردان گل محمدی کاملاً فاز دفاعی بگیرند و نتوانند موقعیت خاصی را روی دروازه سپاهان داشته باشند. با آمدن شهریار مغانلو قدرت خط حمله سپاهان افزایش یافت و چند موقعیت ۱۰۰ درصد گل را از دست دادند و به نظرم خط دفاع و دروازه‌بان پرسپولیس به‌خوبی توانست جلوی حملات پرتعداد سپاهان بایستد.

کلهر افزود: محمدجواد حسین نژاد یکی از ستاره‌های بازی بود، این بازیکن بااینکه سن کمی دارد اما به‌خوبی نیمه میانی زمین را برای سپاهان کنترل کرد و با موقعیتی که پشت محوطه جریمه به وجود آورد، زمینه‌ساز گل پیروزی‌بخش تیمش بود و رضا اسدی هم که از قابلیت شوت‌زنی از راه دور برخورد دار است توانست به زیبایی دروازه بیرانوند را باز کند.

پیشکسوت پرسپولیس خاطرنشان کرد: درمجموع در نیمه دوم بازی به‌مراتب زیباتری را نسبت به نیمه اول هواداران دو تیم تماشا کردند و هر دو تیم برای کسب پیروزی وارد زمین شده بودند اما ازآنجاکه سپاهان دارای بازیکنان پر مهره‌ای است توانست این بازی بزرگ را با پیروزی پشت سر بگذارد.

کارشناس فوتبال در خصوص خط حمله پرسپولیس گفت: پرسپولیس در خط حمله بسیار ضعف داد و بازیکنانی که در این پست هستند نمی‌توانند از موقعیت‌ها نهایت استفاده را ببرند. پرسپولیس دیدارهای سختی را در لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا باید تجربه کند و اگر در نیم‌فصل تقویت نشود یحیی گل محمدی کار بسیار دشواری را خواهد داشت.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از