حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/09/12 شمسی | 2023/12/03 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید محمدعلی دريکوند؛

وحدت و اتحاد را حفظ کنید

وحدت و اتحاد را حفظ کنید

شهید محمدعلی دريکوند در وصیتنامه خود نوشته است: مردم مسلمان و قهرنان ایران در تمام اوقات امام عزیز را تنها نگذارید و گوش به فرمان او باشید و وحدت و اتحاد را به طور کامل حفظ کنید.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید محمدعلی دریکوند آمده است: با سلام و دورود بر حضرت مهدی موعود، منجی عالم بشریت(عیله‌السّلام) و دورود فراوان بر نائب بر حقش امام امت و سلام بر تمامی شهیدان راه حق و حقيقت که جان شیرین خود را عاشقانه فدای قرآن و اسلام عزیز نمودند.

دورود بی‌کران بر کلیه رزمندگان اسلام این عارفان شب و شیران روز که با خون و مناجات خویش فضای جبهه‌ها را عطرآگین نموده‌اند.

درود فراوان بر روحانیت خستگی ناپذیر اسلام و رحمت خداوند بر امت قهرمان و شهیدپرور ایران که چنین فرزندانی را پرورش داده‌اند.

وصیتنامه خود را با چند جمله آغاز می‌کنم اولا شهدای عزیز هرچه بوده است، آنها در وصیتنامه خود، تمام جملات را گفته‌اند، ولی بازهم حرف‌های آنها تکرار می‌شود.

خداوند تبارک و تعالی کمک کرد و رژیم گذشته واژگون شد و انقلاب اسلامی جایگزین آن شد و مردم ایران از ظلم و جور و ستم رها شدند و آزادی برای خودشان به ارمغان آوردند و امام عزیز و بزرگوار و يار و یاور تمام مستضعفان جهان به ایران عزیز آمد و انقلاب پیروز شد و ما باید قدر این نعمت الهی و این آزادی را بدانیم.

ما از امت قهرمان و شهيدپرور ایران می‌خواهیم که همیشه اوقات تابع امر امام عزیز باشند و هیچگونه از فرمایشات ایشان سرپیچی نکنند که اگر رعایت نکنند مسئول خواهند بود و هر فردی که مسلمان حقیقی و واقعی است باید پيرو حرف ولایت‌فقیه و دستورات آن به نحو احسن باشد.

مردم مسلمان و قهرنان ایران در تمام اوقات امام عزیز را تنها نگذارید و گوش به فرمان او باشید و وحدت و اتحاد را به‌طور کامل حفظ کنید و در نمازهای جمعه شرکت کرده و دعاهای کمیل، ندبه و... را فراموش نکنید زيرا پیروزی در سایه انس با همین دعاها و تلاش شبانه روز به‌دست می‌آید.

واجبات را انجام دهید و افرادی که قدرت و توانایی جبهه آمدن را دارند از آنها جلوگیری نکنید. خواهران شماها حجاب را رعایت کنید که حجاب شماها تیری است که بر قلب دشمن زده می‌شود.

برادران و عزیزان و دوستان شما را به خدا همیشه به راه مستقیم حرکت کنید و کارهایتان برای قرب و رضای خدا باشد.

از خانواده‌های شهداء، اسراء، مفقودین و جانبازان عیادت کنید و روحيه به آنها بدهید و نگذارید آنها ناراحتی بکشند به وصیتنامه‌های شهدا عمل کنید و راه آنها را ادامه دهید.

همسر عزیز و مهربانم از اینکه شما حق بر گردن من داشتید و آنطوری که اسلام خواست اگر من رعایت نکردم از شما حلالیت می‌طلبم امیدوارم آنطوری که زینب مقاوم و صبور و پر تحمل بود شما هم اگر شهادت در راه خدا نصیب من شد فرزندانم را خوب تربیت کنید، مخصوصا معصومه و آمنه را زینب‌وار بزرگ کنید از طرف من از تمام فامیل، دوستان و خویشاوندان طلب حلالیت کنید.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از