حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1403/01/30 شمسی | 2024/04/18 میلادی

پایان سال شلوغ برای پرسپولیس

پایان سال شلوغ برای پرسپولیس

سرخ‌پوشان پرسپولیس که به یک‌قدمی استقلال رسیده‌اند برای حفظ این موقعیت و بالا رفتن شانس صدرنشینی کار سختی در یک ماه آینده پیش رو خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی مقابل تراکتور تبریز در هفته هفدهم لیگ برتر فوتبال پیروزی رسید که باید در آخرین ماه سال ۱۴۰۲ برای بازی‌های فشرده آمادگی لازم را داشته باشد.

سرخ‌پوشان پایتخت در اسفندماه ۵ بازی باید انجام دهند که میانگین هر چهار روز یک بازی را دارند؛ تیمی که دور برگشت رقابت‌ها را با شکست یک بر صفر آغاز کرد تا شرایط متزلزلی در جدول رده‌بندی لیگ بیست و سوم پیدا کند.

پرسپولیس چهار دیدار در لیگ برتر مقابل ذوب‌آهن، فولاد، استقلال و پیکان خواهد داشت؛ آن‌ها یک بازی هم در یک شانزدهم نهایی جام حذفی مقابل نفت و گاز گچساران خواهند داشت.

میانگین هر بازی پرسپولیس در این ماه حدود چهار روز یک‌بار است که چاره‌ای جز ریکاوری مناسب و برگزاری کمترین تمرینات تاکتیکی، بین هر یک از بازی‌ها نمی‌گذارد. این تیم در حال حاضر سه امتیاز کمتر از استقلال صدرنشین فعلی لیگ برتر دارد که شاید در بازه زمانی یک‌ماهه فشرده بتواند آن را جبران کند یا این تیم را در وضعیتی متفاوت‌تر از حال حاضر قرار دهد.

برنامه بازی‌های پرسپولیس در اسفند ۱۴۰۲ به شرح زیر است:

* ذوب‌آهن - پرسپولیس؛ نهم اسفندماه

* پرسپولیس - نفت و گاز گچساران؛ ۱۴ اسفندماه (جام حذفی)

* پرسپولیس - فولاد؛ ۱۸ اسفندماه

* استقلال - پرسپولیس؛ ۲۳ اسفندماه

* پرسپولیس - پیکان؛ ۲۷ اسفندماه

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از