حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/17 شمسی | 2023/12/08 میلادی

چاپ سوم «سرباز قاسم سلیمانی» به کتاب‌فروشی‌ها رسید

چاپ سوم «سرباز قاسم سلیمانی» به کتاب‌فروشی‌ها رسید

کتاب «سرباز قاسم سلیمانی» زندگینامه شهید حاج قاسم سلیمانی به چاپ سوم رسید.

به گزارش سفیرافلاک، کتاب «سرباز قاسم سلیمانی» زندگینامه شهید حاج قاسم سلیمانی به چاپ سوم رسید.

 این کتاب روایاتی کامل و مستند از زندگی شهید قاسم سلیمانی است. روایاتی که از تولد در دامنه کوه‌های سخت و کودکی قاسم سلیمانی در روستای قنات ملک شروع می‌شود، به روزهای جنگ و انقلاب می‌رسد، از جنگ هشت‌ساله و حضور قاسم سلیمانی‌ در جبهه‌ می‌گوید تا جدال با اشرار و داعش و پایان جکومت آن و شهادت.

اینکه چطور قاسم سلیمانی به یکی از اثرگذارترین چهره‌های سیاسی و نظامی معاصر تبدیل شد؛ فراز و فرودهای تلخ و شیرین و مهمی در زندگی‌اش به وجود می‌آورد که بسیاری در پیِ دانستن آن هستند و همه‌ این‌ها را می‌توان در کتاب «سرباز قاسم سلیمانی» به قلم مصطفی رحیمی خواند. اما روایت‌های مستندی را که در این کتاب وجود دارد نمی‌توان تنها به خواندن زندگی‌نامه یک فرمانده تعبیر کرد؛ در این کتاب بخش‌هایی از تاریخ را هم می‌خوانیم؛ تاریخی که قاسم سلیمانی هم به نوعی بخشی از آن بوده و رد پا و سایه‌اش در این مقاطع محسوس است. خواننده‌ کتاب «سرباز قاسم سلیمانی» با وقایع مهم و پرچالشی از تاریخ ایران و جهان روبه‌رو شود؛ در حالی که تصویر زندگی پر فراز و فرود یک ژنرال باهوش را هم می‌بیند.

کتاب «سرباز قاسم سلیمانی» توسط انتشارات خط مقدم در ۵۳۲ صفحه و ۲۴۰ هزار تومان منتشر شده است. علاقه‌مندان برای تهیه این اثر می‌توانند به اینجا مراجعه کنند.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از