حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/09/15 شمسی | 2023/12/06 میلادی
فرازی از وصیتنامه شهید حسین نظری؛

گام نهادن در مسیر خدا فریضه واجب است

گام نهادن در مسیر خدا فریضه واجب است

شهید حسین نظری در وصیتنامه خود نوشته است: گام نهادن در این مسیر خدایی را یک فریضه واجب می‌دانم و در این راه اگر به ظاهر کشته شوم پیروزم.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید حسین نظری آمده است: با سلام به پیشگاه مقدس ولی عصر امام زمان(عج) و نایب بر حقش حضرت امام خمینی و روح پاک تمامی شهدای اسلامی از آدم تا خاتم و از خاتم تا عصر حاضر این وصیتنامه را در حالی می‌نویسم که قلبی پرشور و علاقه و عشق به الله دارم رهسپار جبهه‌های جنگ می‌شوم تا هرچه زودتر به برادران رزمنده خود بپیوندم و علیه دشمنان اسلام به نبرد حق ادامه دهیم.

پروردگارا امت مسلمان ما را در مقابل مشکلات صابر بگردان و همه مستضعفان را از بند استعمارگران شرقی و غرب رهایی بخش.

پدر عزیزم هرگز تلاش بی‌پایان شما را برای راحت زندگی کردن ما از یاد نمی‌برم هرگز دلسوزی شما را در راه پیشرفت ما فراموش نمی‌کنم.

خداوند جزای خیر به شما بدهد مادر عزیزم که بعد از خدا مهربان‌ترین و عزیزترین موجودها نزد من هستی.

پدر گرامی خواهران فداکارم برادر عزیزم من بر اساس رسالت و مسئولیتی که حس نموده بودم در راه الله و برای پاسداری و حراست از انقلاب کبیر اسلام که خون‌بهای ۱۶۰ هزار کشته و مجروح است به جبهه آمدم و به جنگ علیه دشمنان خدا پرداختیم.

من گام نهادن در این مسیر خدایی را یک فریضه واجب می‌دانم و در این راه اگر به ظاهر کشته شوم پیروزم به هر حال این مایه شکر پروردگار من وشماست که در این راه به درجه شهادت نائل می‌گردم چون شهادت کمال انسان است و پدر و مادر گرامی در مرگ من اشک نریزید دعا کنید تا شاید هم در زمره شهدا قرار گیریم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از