حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
پس از هفتمین استعفا؛

گل‌محمدی از دسترس خارج شد

گل‌محمدی از دسترس خارج شد

درخواست بازیکنان باتجربه پرسپولیس برای آرام کردن سرمربی این تیم و صرف‌نظر کردن برای استعفا هم ثمری نداشت و گل‌محمدی خودش را از دسترس مدیران خارج کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس پس از تساوی یک - یک سرخپوشان مقابل مس رفسنجان در آخرین بازی دور رفت رقابت‌های لیگ برتر ایران تصمیم به استعفا گرفت تا برای هفتمین بار در زمان حضورش در این باشگاه چنین تصمیمی را بگیرد.

اختلافات عمیق سرمربی پرسپولیس با رضا درویش مدیرعامل باشگاه پرسپولیس مهم‌ترین علت استعفای گل محمدی است. او معتقد است شیوه مدیریتی درویش در نقل و انتقالات ابتدای فصل و عدم توجه به مشکلات مالی باعث شکاف بین بازیکنان در رختکن تیم شد تا نه‌تنها از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا حذف شوند بلکه پس از فتح سه‌گانه قهرمانی فوتبال ایران در فصل گذشته حالا به رتبه سوم جدول در پایان نیم‌فصل جاری لیگ برتر ایران رضایت دهند.

سرمربی پرسپولیس که حتی حاضر نیست در جلسه هیئت‌مدیره باشگاه و همچنین نشست فوق‌العاده ابتدای هفته آینده آن‌ها شرکت کند، دوشنبه‌شب گذشته وساطت یکی از اعضای کادر فنی و همچنین دو بازیکن باتجربه تیمش برای صرف‌نظر کردن از این تصمیم را رد و به آن‌ها اعلام کرده است به‌هیچ‌وجه چنین روندی را نمی‌تواند تحمل کند و قادر به ادامه همکاری نیست.

طعنه‌های رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس در واکنش به استعفای تکراری گل محمدی نیز نشان از ادامه اختلافات آن‌ها دارد. مدیرعامل پرسپولیس در این خصوص گفت: ما هم از رسانه‌ها استعفا را شنیدیم. او شنبه گذشته نامه داده و رسماً نفرات مدنظرش را به باشگاه اعلام کرده است. حالا شاید بعد از بازی هیجانی یا چیزی بوده که این حرف زده‌شده است.

گل محمدی تماس شبانه یکی از مدیران باشگاه را نیز پاسخ نداده و تلفن همراه خود را خاموش کرده است تا بار دیگر از دسترس خارج شود. باید دید آیا گل محمدی رفتاری مشابه با ۶ بار گذشته خواهد داشت یا تصمیم غیرمنتظره خود را با خداحافظی قطعی از این تیم متفاوت‌تر از همیشه می‌کند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از