حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/10 شمسی | 2023/12/01 میلادی
مجری طرح‌های اشتغالزایی بنیاد برکت لرستان:

۲۲۰ طرح اشتغالزایی در روستاهای بروجرد اجرا شد

۲۲۰ طرح اشتغالزایی در روستاهای بروجرد اجرا شد

مجری طرح‌های اشتغالزایی بنیاد برکت لرستان گفت: ۲۲۰ طرح اشتغالزایی در ۲۰ روستای بروجرد اجرا شده است.

به گزارش سفیرافلاک، بنیاد برکت در بخش‌های مختلف از جمله ایجاد اشتغال در روستاها و مناطق محروم فعالیت می‌کند که نتیجه آن ایجاد شغل برای جویندگان کار است.

اصغر محمدیان در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، اظهارداشت: ایجاد فرصت شغلی یکی از مهم‌ترین برنامه‌های بنیاد برکت است که با ارائه و پرداخت تسهیلات و اجرای طرح بتواند برای افراد جویای کار، شغل ایجاد نماید.

وی افزود: در گام اول ظرفیت‌های مهم روستایی شناسایی می‌شوند و سپس در فرمانداری همان شهر کمیته اشتغال تشکیل می‌شود که روستاهای دارای شرایط لازم که دارای مهاجرت معکوس هستند، شناسنامه‌دار می‌شوند.

مجری طرح‌های اشتغالزایی بنیاد برکت لرستان تصریح کرد: در شهرستان بروجرد ۲۰ روستا که دارای چنین شرایط و ظرفیتی بودند شناسایی شده که در حوزه زنجیره سبز و آبی که همان بخش اشتغالزایی است، برای اجرای کار در نظر گرفته شدند.

محمدیان بیان کرد: برهمین اساس ۲۲۰ طرح با هزینه‌ای بالغ‌بر ۱۸ میلیارد تومان اعتبار در این روستاها اجرا شد که این طرح‌ها در بخش‌های مختلف بوده و در واقع سرمایه‌گذاری اصلی و اجرای طرح در صورتی انجام می‌شود که منجر به درآمدزایی شود و در بازار به راحتی به فروش برسد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از