حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
شهردار بروجرد:

۶۳ درصد بودجه شهرداری بروجرد محقق شد

۶۳ درصد بودجه شهرداری بروجرد محقق شد

شهردار بروجرد گفت: ۶۳ درصد بودجه شهرداری بروجرد تا پایان آبان محقق شده است.

یحیی عیدی‌بیرانوند در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک» اظهارداشت: بودجه امسال شهرداری بروجرد ۹۰۰ میلیارد تومان بود که نسبت به سال گذشته حدود دو برابر رشد داشته و تا پایان آبان بیش از ۶۳ درصد آن وصول شده است.

وی افزود: تحقق بودجه از طریق درآمد کوششی و عوارض بوده و در این راستا بیش از ۷۰ جلسه درآمدی برگزار شده و خوشبختانه با اقدامات و برنامه‌ریزی صورت گرفته، تحقق بودجه در بروجرد روند خوبی دارد.

شهردار بروجرد با اشاره به لزوم پرداخت عوارض توسط شهروندان گفت: در حال حاضر ۳۰ درصد از شهروندان نسبت به پرداخت عوارض اقدام می‌کنند که برنامه‌ریزی شده تا با ممیزی املاک، پرداخت افزایش یابد.

عیدی بیرانوند با اشاره به طلب ۵۰۰ میلیارد تومانی از دستگاه‌ها و ادارات بروجرد تصریح کرد: شهرداری یک نهاد خودگردان است که لازم است بدهی‌ها به این سازمان پرداخت شود تا این سازمان بتواند در راستای ارائه خدمت به شهروندان بیشتر اقدام کند.

وی عنوان کرد: رضایت‌مندی شهروندان از خدمات شهرداری در حوزه‌های مختلف، مهمترین هدف شهرداری است که این سازمان با همه توان و نیروها در راستای خدمت به شهروندان همه تلاش خود را به کار گرفته است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از