حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/17 شمسی | 2023/12/08 میلادی
مدیرکل آموزش و پرورش لرستان مطرح کرد:

13 آبان، روز تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب

13 آبان، روز تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان گفت: مهم‌ترین پیام امروز حضور دانش‌آموزان و مردم در راهپیمایی 13 آبان، تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب است.

رضا عزتی در حاشیه راهپیمایی امروز در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک با اشاره به حضور پرشور مردم و دانش‌آموزان، اظهارداشت: مهم‌ترین پیام امروز دانش‌آموزان و مردم در راهپیمایی ۱۳ آبان، تجدید بیعت با آرمان‌های انقلاب و حمایت از مردم مظلوم فلسطین است.

وی افزود: امروز شاهد حضور گسترده مردم و دانش‌آموزان در راهپیمایی بودیم و نشان دادند که ملت ایران حامی مظلومان بوده و از ظلم و ظالمان بیزار هستند و امروز همه شرکت‌کنندگان راهپیمایی ۱۳ آبان انزجار خود را از رژیم کودک‌کش اسرائیل نشان دادند.

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان تصریح کرد: پیام امروز این حضور باشکوه این بود که جهان بدون اسرائیل یعنی جهان بدون کودک‌کشی و جهان بدون ظلم که ملت ایران و نسل جوان امروز حمایت خود را با حضور پرشور به دنیا اعلام نمودند.

عزتی با اشاره به نقش دانش‌آموزان در گام دوم انقلاب، بیان کرد: رهبری در گام دوم انقلاب بر حضور جوانان تاکید بسیار ویژه‌ای داشتند چرا که جوانان در هر عرصه‌ای از تاریخ انقلاب نقش خود را به خوبی ایفا کرده و همچنان در صحنه دفاع از ولایت و انقلاب حضور دارند.

وی عنوان کرد: نسل جوان با حضور پرشور و نشاط خود در همه صحنه‌ها توانسته نقش خود را به خوبی ایفا کنند به‌طوری که برای پیروزی انقلاب، دوران دفاع مقدس، عرصه علمی و اجتماعی به خوبی نقش خود را ایفا کرده و همه دانش‌آموزان با تاسی از دانش‌آموزان شهید می‌توانند برای پیشبرد اهداف انقلاب تلاش نمایند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از