حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/09/12 شمسی | 2023/12/03 میلادی

آمادگی داورزنی برای مجمع انتخاباتی کنفدراسیون والیبال آسیا

آمادگی داورزنی برای مجمع انتخاباتی کنفدراسیون والیبال آسیا

زمان برگزاری مجمع انتخاباتی کنفدراسیون والیبال آسیا مشخص شد و رئیس فدراسیون والیبال ایران برای شرکت در این اجلاس به‌صورت رسمی اعلام آمادگی کرد.

به گزارش سفیرافلاک، بر اساس اعلام کنفدراسیون والیبال آسیا بیست‌وپنجمین مجمع عمومی و سالیانه AVC به‌منظور انتخاب رئیس، اعضای هیئت‌رئیسه و رؤسای و اعضای کمیته‌های مختلف این کنفدراسیون روزهای هفتم و هشتم شهریور سال آینده (۲۹ و ۳۰ آگوست سال ۲۰۲۴) در مقر این کنفدراسیون در شهر بانکوک تایلند برگزار خواهد شد.

بر این اساس محمدرضا داورزنی رئیس فدراسیون والیبال آمادگی خود را برای حضور در این اجلاس به‌صورت رسمی اعلام کرد.

داورزنی به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه آسیا و نماینده ایران در این مجمع شرکت می‌کند.

مجمع انتخاباتی قبلی کنفدراسیون والیبال آسیا به دلیل شیوع کرونا روز دوشنبه پنجم آبان سال ۱۳۹۹ به‌صورت آنلاین و با حضور نمایندگان ۵۹ کشور از ۶۵ عضو کنفدراسیون والیبال آسیا برگزار و برای رأی‌گیری از سیستم شرکت لومی (رأی‌گیری الکترونیکی) استفاده شد.

در آن مجمع ریتا سوبوو به‌عنوان نخستین زنی که مسئولیت کنفدراسیون والیبال آسیا را بر عهده می‌گیرد، با کسب اکثریت آرا و موافقت ۱۰۰ درصدی اعضا، برای چهار سال مسئولیت این کنفدراسیون را بر عهده گرفت و داورزنی به‌عنوان عضو هیئت‌رئیسه، مهدی اسلامی به‌عنوان عضو کمیته مالی، مسعود یزدان‌پناه به‌عنوان عضو کمیته مسابقات، محمود افشار دوست به‌عنوان عضو کمیته مربیان، غلامرضا نوروزی به‌عنوان عضو کمیته پزشکی، فرهاد شاهمیری به‌عنوان عضو کمیته داوری و کسری غفوری به‌عنوان عضو کمیته ساحلی که بعدها نادر انصاری جایگزین وی شد، انتخاب و معرفی شدند.

محمدرضا داورزنی که هم‌اکنون عضو هیئت‌رئیسه فدراسیون جهانی والیبال است در این دوره با پیشنهاد و حمایت کشورهای مختلف آسیایی شرکت در انتخابات برای احراز پست رئیس یا نایب‌رئیس کنفدراسیون والیبال آسیا و همچنین اخذ کرسی‌های بیشتر برای والیبال ایران در کمیته‌ها و بخش‌های مختلف AVC را در برنامه‌های خود دارد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از