حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
استاندار لرستان:

عدالت در تبلیغات مدنظر قانون‌گذار است

عدالت در تبلیغات مدنظر قانون‌گذار است

استاندار لرستان گفت: قانون‌گذار عدالت در تبلیغات انتخاباتی را به صورت صریح مد نظر قرار داده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار امروز در جلسه شورای اداری لرستان اظهارداشت: در راستای عدالت در تبلیغات باید امکانات دستگاه‌های دولتی به ویژه صداوسیما به صورت یکسان در اختیار نامزدهای انتخاباتی قرار گیرد.

وی تأکید کرد: هیچ کاندیدایی بر دیگری ارجحیت ندارد و تمامی امکانات دستگاه‌ها باید به صورت عادلانه برای انتخابات و تبلیغات به کار گرفته شود.

استاندار لرستان به رقابت، سلامت، مشارکت و امنیت به عنوان چهار مولفه راهبردی مقام معظم رهبری برای برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت: تلاش مسئولان باید بر این باشد که این چهار مولفه در برگزاری انتخابات محقق شوند.

وی با بیان اینکه خط مقدم سلامت در انتخابات، قوه قضائیه است عنوان کرد: سایر دستگاه‌ها نیز باید در این خط حرکت کنند، همچنین تامین مشارکت و امنیت انتخابات برعهده ستاد انتخابات است که نشان‌دهنده نقش تمامی ارکان در برگزاری انتخابات است.

زیویار به رویدادهای تاریخ انقلاب اسلامی ایران اشاره کرد و گفت: ماحصل مبارزات هزار و چندصد ساله مردم برای رسیدن به حکومت اسلامی، حکومت جمهوری اسلامی است که توفیق حکومت مبتنی بر مردم سالاری دینی را فراهم آورده است.

وی تصریح کرد: در حکومت مردم‌سالاری دینی مجلس در راس همه امور است که لازمه این امر فراهم آوردن زمینه مشارکت حداکثری مردم است و نظرسنجی‌ها حکایت از این دارد که رشد مشارکت انتخاباتی در شیب مناسبی قرار گرفته است.

استاندار لرستان تأکید کرد: تاریخ ایران اسلامی نشان می‌دهد هرگاه ملت ایران با تهدید مواجه می‌شوند مصمم‌تر و مستحکم‌تر در امور کشور مشارکت می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه همه در مقابل برگزاری انتخاباتی سالم و مبتنی بر مردم‌سالاری دینی مسئول هستیم بیان کرد: هیات بررسی تبلیغات برای اولین‌بار در این دوره ایجاد شده است که نشان دهنده اهتمام نظام برای برگزاری هرچه سالم‌تر انتخابات است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از