حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
استاندار لرستان:

انعکاس اقدامات دولت زمینه‌ساز مشارکت در انتخابات است

انعکاس اقدامات دولت زمینه‌ساز مشارکت در انتخابات است

استاندار لرستان گفت: انعکاس اقدامات و دستاوردهای دولت زمینه‌ساز مشارکت در انتخابات است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک» به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، فرهاد زیویار امروز در چهارمین جلسه استانی جهاد تبیین با اشاره به مقوله انتخابات به عنوان اصلی‌ترین مبحث انقلاب اسلامی، اظهارداشت: تشریح دستاوردهای فرهنگی، اقتصادی و عمرانی مهم‌ترین نقاط قوت مقوله جهاد تبیین برای افزایش مشارکت در انتخابات است که باید در دستور کار دستگاه‌های اجرایی قرار گیرد.

وی بر تشکیل و برگزاری جلسات جهاد تبیین به صورت متناظر در تمامی دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد و افزود: انتظار می‌رود دو رویکرد تشریح عملکردهای مهم دستگاه‌ها با بهره‌گیری از ظرفیت‌های استان به منظور جلب مشارکت حداکثری در انتخابات در این جلسات در دستور کار قرار گیرد.

استاندار لرستان تصریح کرد: در جلسه استانی جهاد تبیین باید راهبردهای کلان برای روزهای باقیمانده تا شروع انتخابات تعیین شده و اجرای این راهبردها در سطح تمامی دستگاه‌های اجرایی انجام شود.

وی همچنین به تاثیر مهم اقدام همراه با اعتقاد اشاره کرد و گفت: تاریخ ایران اسلامی نشان داده است که هر زمان اقدامات ما همراه با اعتقاد بوده تاثیرات و اثربخشی آن چند برابر بوده است.

زیویار اظهارداست: مقوله جهاد تبیین باید همراه با اعتقاد به آرمان‌های انقلاب اسلامی، امام(ره) و شهدا باشد که در این صورت نتایج بهتری حاصل خواهد شد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از