حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/12/10 شمسی | 2024/02/29 میلادی

بهترین‌های فوتبال آسیا انتخاب شدند

بهترین‌های فوتبال آسیا انتخاب شدند

مجله فوتبال «تایتان اسپورت» بهترین بازیکن سال فوتبال آسیا را انتخاب کرد که در بین آنها نام چند بازیکن از تیم ملی ایران هم دیده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، مجله فوتبال «تایتان اسپورت» چین که هر ساله مراسم جایزه بهترین بازیکن سال فوتبال آسیا را برگزار می‌کند شامگاه سه‌شنبه بهترین بازیکن سال ۲۰۲۳ را معرفی کرد.

«سون هیونگ مین» بازیکن کره‌ای تیم فوتبال تاتنهام انگلیس برای هفتمین سال پیاپی عنوان بهترین بازیکن سال آسیا را از آن خود کرد. این بازیکن ۳۱ ساله تا اینجای فصل ۱۲ گل در لیگ برتر انگلیس به ثمر رسانده است و مجموعاً در ۱۲ ماه اخیر ۲۷ گل برای تاتنهام و تیم ملی فوتبال کره جنوبی ثبت کرده است.

کیم مین جائه مدافع بایرن مونیخ در این رأی‌گیری در جایگاه دوم قرار گرفت و کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی النصر عربستان هم سوم شد.

در یازدهمین دوره از مراسم بهترین‌های آسیای ۲۰۲۳ که بهترین بازیکنان آسیایی و یا شاغل در فوتبال آسیا با رأی خبرنگاران و کارشناسان فوتبال انتخاب می‌شوند مهدی طارمی مهاجم تیم ملی فوتبال ایران در جایگاه پنجم قرار گرفت و کائورو میاتومو چهارم شد.

در بین ۲۶ نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن فوتبال آسیا سردار آزمون و علیرضا جهانبخش هم حضور داشتند که به ترتیب دوازدهم و بیست و سوم شدند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از