حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/12/09 شمسی | 2024/02/28 میلادی

تغییر در گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی والیبال

تغییر در گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی والیبال

گزینه‌های هدایت تیم ملی والیبال ایران تغییر کردند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، وحید مرادی، سرپرست فدراسیون والیبال این روزها به‌شدت دنبال تعیین سرمربی برای تیم ملی است. در این راستا او با گزینه‌های مختلفی مذاکره می‌کند و قرار است درنهایت با تصمیم کمیته فنی گزینه نهایی را انتخاب و معرفی کند.

در شرایطی که او چندی پیش در نشست خبری خود اعلام کرده بود که پیاتزا، توتولو، آلکنو و معروف گزینه‌های نهایی برای نشستن روی نیمکت تیم ملی هستند، حالا خبر می‌رسد که این نفرات تغییر پیداکرده‌اند. گفته می‌شود ویتال هینن که پیش‌ازاین هم یکی از گزینه‌های مدنظر داورزنی، رئیس سابق فدراسیون والیبال بود هم به جمع گزینه‌ها اضافه‌شده است.

همچنین آنجلو لورنزتی هم دیگر گزینه‌ای است که شانس نشستن روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران را دارد. لورنزتی که یکی از گران‌ترین مربیان حال حاضر جهان والیبال است چندی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در مورد شایعه مذاکره‌اش با فدراسیون ایران اظهار داشت: من اخیراً صحبتی با مسئولان فدراسیون ایران نداشتم و تنها 2 سال قبل صحبت‌هایی در مورد حضورم در ایران مطرح شد. من برای فصل آینده هم با باشگاه پروجا قرارداد دارم. بااین‌حال در ایتالیا با توجه به نتایج ممکن است هر اتفاقی رخ دهد، اما فعلاً باید به قراردادم با پروجا پایبند باشم.

باوجوداینکه این صحبت‌ها مطرح‌شده، اما به نظر می‌رسد او حالا یکی از جدی‌ترین گزینه‌های برای حضور در تیم ملی والیبال ایران به شمار می‌رود. لورنزتی فصل گذشته با ترنتینو عنوان قهرمانی سوپر لیگ ایتالیا را به دست آورد و در حال حاضر سرمربی تیم ملی هیچ کشوری نیست.

به‌این‌ترتیب عملاً نام آلکنو از جمع گزینه‌های هدایت تیم ملی حذف شد و توتولو هم از ابتدا قرار بود به‌عنوان دستیار در تیم ملی ایران فعالیت کند. با این تفاسیر پیاتزا، لورنزتی، هینن و معروف گزینه‌های سرمربیگری تیم ملی ایران هستند و توتولو هم به‌عنوان دستیار شانس زیادی برای حضور در ایران را دارد.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از