حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
در معاملات امروز صورت گرفت؛

ثبات قیمت دلار و افزایش نرخ انواع سکه

ثبات قیمت دلار و افزایش نرخ انواع سکه

قیمت انواع سکه و طلا در معاملات امروز دوازدهم دی، نسبت به روز معاملاتی گذشته، افزایش یافت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، دلار امروز در مرکز مبادله ارز و طلا در بخش اسکناس، ۴۲ هزار و ۹۳۱ تومان و در بخش حواله‌ ۳۹ هزار و ۱۶۸ تومان کشف قیمت شد‌.

دلار در ‌‌صرافی‌ها امروز در زمان تنظیم گزارش، به نرخ ۴۲ هزار و ۵۰۱ تومان خریداری و با نرخ ۴۳ هزار و ۱۳۶ تومان فروخته شد.

همچنین ‌یورو امروز در صرافی‌ها با نرخ توافقی به قیمت ۴۷ هزار و ۴۲۸ تومان معامله شد، اسکناس درهم امارات ۱۱ هزار و ۶۹۰ تومان ارزش‌گذاری شد.

بررسی میدانی بازار ارز نشان می‌دهد‌،‌ دلار آزاد امروز توسط دلالان مقابل صرافی‌ها ۴۹ هزار و ۹۵۰ تومان معامله شد؛ معاملات دلار در بازار غیررسمی طی یک دو هفته گذشته کاهشی بوده است، در جریان معاملات امروز نرخ دلار در بازار بدون تغییر باقی ماند.

* آخرین قیمت انواع سکه و طلا

امروز در میدان فردوسی سکه طرح قدیم‌‌ با رشد ۳۳۰ هزار تومانی به نرخ ۲۶ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان داد و ستد شد، همچنین سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نیز با افزایش ۱۹۸ هزار تومانی به قیمت ۲۹ میلیون و ۸۹۸ هزار تومان معامله شد.

نیم سکه در بازار با رشد ۴۰۰ هزار تومانی به نرخ ۱۶ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان داد و ستد شد، ربع سکه به قیمت ۱۰ میلیون و ۷۹۰ هزار تومان عرضه شد؛ همچنین هر سکه یک گرمی به نرخ ۵ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان معامله شد.

هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۲ میلیون و ۵۴۳ هزار تومان در هر گرم قیمت‌گذاری شد‌، همچنین امروز هر مثقال طلای ۱۸ عیار‌، ۱۱ میلیون و ۲۲ هزار تومان نرخ‌گذاری شد؛ نرخ طلای آب شده نیز هر مثقال ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان بوده است.

در حال حاضر هر اونس طلا (معادل ۳۱.۱۳۲گرم)، با افزایش ۷۴ صدم درصدی، ۲۰۷۸ دلار است.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از