حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1402/12/10 شمسی | 2024/02/29 میلادی
نماینده مردم خرم‌آباد در مجلس مطرح کرد:

حادثه‌ تروریستی کرمان ناشی از درماندگی وشکست‌ دشمنان

حادثه‌ تروریستی کرمان ناشی از درماندگی وشکست‌ دشمنان

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای‌ اسلامی گفت: حادثه‌ تروریستی کرمان ناشی از شکست‌های متعدد و درماندگی دشمنان است که می‌خواهند انتقام شکست‌های خود را از مردم بی‌گناه بگیرند.

مهرداد ویسکرمی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، ضمن محکوم کردن حادثه تروریستی کرمان و تسلیت شهادت جمعی از زائران مزار شریف حاج‌قاسم سلیمانی، اظهارداشت: این نخستین‌باری نیست که ملت شریف ایران مورد هجوم ناجوانمردانه‌ تروریستی آمریکا و صهیونیسم جهانی قرار می‌گیرد، کسانی که در جبهه نظامی استکبار دچار شکست‌های متعدد شده‌اند، انتقام خود را از مردم بی‌گناه و زنان و کودکان می‌گیرند.

وی افزود: این انتقام گاهی در غزه صورت می‌گیرد و اینک در مسیر زائران فرمانده شهید مقاومت و سمبل آزادگی جهان حاج قاسم سلیمانی که شاهد حرکات بزدلانه و ددمنشانه تروریستی دشمنان انقلاب اسلامی بر علیه مردم مظلوم و مقتدر ایران اسلامی بودیم.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: نکته اساسی اینجاست که دشمن صهیونیستی از درک مفهوم شهادت و اثر آن در پیروزی جبهه حق غافل است و به موجب مهری که خداوند متعال بر دل آنها زده است توان درک این موضوع مهم و اساسی را ندارند.

ویسکرمی بیان کرد: دشمن صهیونیستی به سرکردگی آمریکای جهان‌خوار و پیاده نظام منافق آنان، باید بداند کسانی که در سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی شرکت کرده‌اند به شهادت عشق می‌ورزیدند و چه بسا برای التماس دعای شهادت به زیارت مزار شریف سردار شهید مقاومت رفته‌اند و به آرزوی دیرینه خود رسیده‌اند‌ و‌ مهمان سفره مادر مومنان حضرت زهرا سلام‌الله علیها هستند.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از