حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی

حدادیِ تمام نشدنی!

حدادیِ تمام نشدنی!

حامد حدادی در این فصل پس از ۶ سال دوری به لیگ برتر بسکتبال ایران بازگشت تا یک‌بار دیگر برای یکی دیگر از تیم‌های استانش بازی کند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، حدادی که در حال حاضر در ۳۸ سالگی به سر می‌برد، سال گذشته مصدومیت سنگینی را از ناحیه آشیل پا در لیگ چین تجربه کرد و خیلی‌ها بر این باور بودند که دوران حرفه‌ای و بازیگری او به پایان خواهد رسید و دیگر شاید آن‌طور که باید نتواند در میدان حاضر شود.

او دوران مصدومیت خود را پس از چند ماه پشت سر گذاشت و زمان کوتاهی را هم در جام جهانی برای تیم ملی بازی کرد، اما شرایطش چندان مناسب نبود و از تیم ملی خداحافظی کرد.

ستاره بی‌بدیل بسکتبال ایران برای ادامه کار در بازی باشگاهی در کش‌وقوس رفتن به چین و حضور در لیگ ایران بود که درنهایت نفت آبادان تیم استانش را برای بازی انتخاب کرد. هرچند او پیشنهادهایی هم از مهرام و ذوب‌آهن داشت، اما با حضور در آبادان یک‌بار دیگر عرق به بسکتبال خوزستان را نشان داد.

بازیکن ۲۱۸ سانتی‌متری و آسمان‌خراش ایرانی پس از حضور کوتاه‌مدت دریکی دو بازی، روز گذشته مقابل شهرداری گرگان، صدرنشین لیگ برتر ۳۶ دقیقه در میدان حاضر شد و عملکرد فوق‌العاده‌ای مقابل شاگردان مصطفی هاشمی داشت. او در این مدت ۳۲ امتیاز، ۱۸ ریباند، ۷ پاس منجر به گل و ۶ بلاک شات داشت و با این آمار فوق‌العاده بهترین بازیکن میدان شد تا نشان داد، همچنان در قامت یک ستاره است و سن و سال برایش اهمیتی ندارد.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از