حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/10 شمسی | 2023/12/01 میلادی
مسئول بسیج جامعه زنان لرستان مطرح کرد:

هویت جریان‌ساز مهم‌ترین تاثیر انقلاب بر جوانان

هویت جریان‌ساز مهم‌ترین تاثیر انقلاب بر جوانان

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با بیان اینکه دانش‌آموزان در ۱۳ آبان سال ۵۷ حماسه بزرگی آفریدند، گفت: مهم‌ترین تاثیری که پیروزی انقلاب بر جوانان داشت، هویت جریان‌ساز بود.

مریم سپهوند در گفتگو با خبرنگار سفیرافلاک، با اشاره به یوم‌الله ۱۳ آبان، اظهارداشت: در چنین روزی دانش‌آموزان در اعتراض به رژیم پهلوی به خیابان‌ها آمدند و تعدادی از آنها به شهادت رسیدند که در این روز با نثار جان خود، حماسه بزرگی آفریدند.

وی افزود: نوجوانان و جوانان نشان دادند که بسیار موقعیت‌شناس هستند و درک درستی از زمان دارند از همین رو برای پیروزی انقلاب اسلامی ایران با آگاهی و هوشیاری به میدان آمدند و کاری کردند که دشمنی دشمنان را به خودشان برگرداندند.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با اشاره به اینکه در روز ۱۳ آبان بصیرت دانش‌آموزان رقم خورد، تصریح کرد: دانش‌آموزان در این روز اوج بصیرت و آگاهی خود را نشان دادند و جریانی را ترسیم کرده و رقم زدند که امروز همچنان شاهد این جریان‌سازی توسط نسل جوان هستیم.

سپهوند عنوان کرد: مهم‌ترین تاثیری که پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر جوانان گذاشت، هویت جریان‌ساز بود که بسیار ارزشمند بوده و جوانان امروز در گام دوم انقلاب در همان مسیر قدم برمی‌دارند و در سنگرهای مختلف علمی، جهادی، سازندگی و سایر عرصه‌ها برای سربلندی ایران تلاش می‌کنند.

وی یادآورشد: در روز ۱۳ آبان سال ۵۷ دانش‌آموزان به عنوان قشری جوان برای پیروزی انقلاب وارد میدان شدند و نقش خود را ایفا کردند و امروز همه دانش‌آموزان باید با تاسی از شهدای انقلاب در حفاظت و حراست از انقلاب در گام دوم انقلاب نقش خود را به خوبی ایفا نمایند.

مسئول بسیج جامعه زنان لرستان با اشاره به اینکه هدف دشمن انحراف افکار نسل جوان است، گفت: دشمن برای دور کردن افکار جوانان از اعتقادات و باورهای دینی دست به هر کاری می‌زند که نمونه آن، اغتشاشات سال گذشته بود که با توسل به دروغ از طریق فضای مجازی و حقیقی تلاش کرد تا نوجوانان را از مسیر انقلاب دور نماید اما نسل جوان که دارای بصیرت و آگاهی بسیار زیادی هستند دست رد به سینه دشمن زدند.

سپهوند خاطرنشان کرد: در جریان اغتشاشات سال گذشته مشاهده کردیم که چگونه جوانان در سنگر دفاع از امنیت جان خود را تقدیم کردند که این جوانان با تاسی از شهدا در آن مسیر برای استمرار انقلاب تلاش کردند و همه ما باید راه آنها را ادامه دهیم.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از