حالت تاریک
  • شنبه, 1403/03/05 شمسی | 2024/05/25 میلادی
امام‌جمعه کوهدشت:

رسانه‌ها برای مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند

رسانه‌ها برای مشارکت مردم در انتخابات تلاش کنند

امام‌جمعه کوهدشت گفت: فضای مجازی مردم را دلسرد و ناامید نکنند، اگر مجلس قوی نباشد، جامعه ضرر می‌کند، رسانه‌ها مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، حجت‌الاسلام ابراهیم طهماسبی ظهر امروز در خطبه‌های این هفته نماز جمعه کوهدشت، اظهارداشت: گناه ظرف دل انسان را آلوده کرده و او را از مسیر پاکی که خداوند متعال انسان را بر آن آفریده، منحرف می‌سازد.

وی افزود: گناه به مرور جمع می‌گردد، انسان برای ارتقا، تکامل و قرب به مقام ربوبی خلق‌شده است و مانع این مسئله ارتکاب گناه می‌باشد.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به حادثه تروریستی در کرمان ضمن محکوم کردن این حرکت ناجوانمردانه، عنوان کرد: خون پاک انسان‌هایی بی‌سلاح، آزاده و شهروندانی بی‌گناه توسط داعشیان و ایادی رژیم صهیونیستی و حامیانش بر زمین ریخته شد؛ این مصیبت بزرگ را به خانواده‌های محترم شهدا، ملت عظیم‌الشان ایران و همه آزادگان جهان تسلیت می‌گویم.

 وی تصریح کرد: به یاری خداوند متعال گروه‌های تروریستی و حامیان کوردل آن‌ها در داخل و خارج از کشور مکافات این جنایت پرداخت خواهند کرد.

طهماسبی گفت: دولت در راستای ثبات اقتصادی در جامعه تلاش می‌کند و حرکت‌های خوبی انجام داده است و عوامل تورم زا را کنترل می‌کند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اهمیت مسئله حجاب در جامعه، بیان کرد: حجاب قبل از آن‌که دستور قرآنی باشد، نیاکان و اجداد ما پوشش مناسب و دارای حجاب بوده‌اند و یکی بحث ملی به شمار می‌رود و این مربوط به قبل از اسلام می‌باشد و اسلام نیز بر آن تاکید داشته است.

وی با اشاره به تأکیدات رهبری انقلاب در زمینه مشارکت حداکثری در انتخابات گفت: مشارکتی پرشور، رقابت واقعی، سلامت و امنیت چهار رکن مهم در انتخابات است؛ خطاب اول رهبر انقلاب به مسئولان برگزاری انتخابات می‌باشد؛ بایستی زیرساخت رای دادن برای دورترین نقطه فراهم شود تا مردم به راحتی رای خود را در صندوق قرار دهند.

طهماسبی گفت: فضای مجازی مردم را دلسرد و ناامید نکنند، اگر مجلس قوی نباشد، جامعه ضرر می‌کند، رسانه‌ها مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنند.

امام‌جمعه کوهدشت بیان کرد: دشمنان نمی‌خواهند ببینند که مردم به ارزش‌ها پایبند هستند، مردم با مشارکت خود در انتخابات خط عزت، استقلال و دفاع از ارزش‌ها را بار دیگر به نمایش خواهند گذاشت.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از