حالت تاریک
  • پنج‌شنبه, 1403/01/30 شمسی | 2024/04/18 میلادی

سرنوشت مشابه طارمی و بازیکن تیم ملی فرانسه

سرنوشت مشابه طارمی و بازیکن تیم ملی فرانسه

مهدی طارمی و «کیلیان امباپه» با شرایط مشابهی در تیم‌های خود مواجه شده‌اند و به نظر می‌رسد به دلیل عدم تمایل به تمدید قرارداد با تیم‌های کنونی، در اوضاع بی‌ثباتی در ترکیب تیم قرار گرفته‌اند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، به نظر می‌رسد مهدی طارمی در تیم پورتو و «کیلیان امباپه» در «پاری سن ژرمن» در شرایط مشابهی قرارگرفته‌اند. این دو بازیکن قراردادشان در پایان فصل به پایان می‌رسد و طارمی قرار است به اینتر ایتالیا برود و امباپه هم زمزمه‌های پیوستنش به رئال مادرید به گوش می‌رسد اما آنچه قطعی است هیچ‌کدام قصد ندارند قراردادشان را با تیم‌های کنونی خود تمدید کنند و همین مسئله شرایط پیچیده‌ای را برای هر دو بازیکن رقم‌زده است.

اینکه مهدی طارمی در یکی دیدار بازی را از روی نیمکت آغاز کند و تا انتهای بازی فرصت حضور در زمین را پیدا نکند امری بی‌سابقه بود اما در هفته‌های اخیر این اتفاق برای طارمی رقم خورد و در این تیم «اوانیلسون» جای طارمی را به‌عنوان مهاجم اصلی گرفته است.

«سرجیو کونسیسائو» سرمربی پورتو در اظهار نظری در خصوص شرایط طارمی گفته بود که این تیم باید به نبود طارمی عادت کند و به نظر می‌رسد این مربی قصد دارد با جایگزینی اوانیلسون با طارمی شرایط را از اکنون برای فصل آینده که طارمی را در اختیار نخواهد داشت آماده کند و بتواند اوانیلسون را به مهاجمی طراز اول تبدیل کند.

نکته قابل‌توجه این است که «کیلیان امباپه» در رئال مادرید هم در حال حاضر در چنین شرایطی به سر می‌برد. این ستاره فرانسوی در هفته بیست و یکم لیگ یک فرانسه در دیدار برابر لیل نیمکت نشین بود و فرصت بازی به او نرسید. «لوییز انریکه» سرمربی «پاری سن ژرمن» در دیدار اخیر این تیم برابر موناکو هم امباپه را در ترکیب اصلی قرار داد اما او را در دقیقه ۴۶ بیرون کشید.

انریکه در کنفرانس خبری در پایان این دیدار در پاسخ به سؤالی در خصوص حضور امباپه در زمین گفت: این تصمیم به‌طور کامل به عهده من است. امباپه دیر یا زود از جمع ما جدا می‌شود و باید خودمان را به بازی کردن بدون حضور او عادت دهیم. هدف من به‌عنوان سرمربی این است که منافع باشگاه را تأمین کنم.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از