حالت تاریک
  • شنبه, 1403/03/05 شمسی | 2024/05/25 میلادی
وزیر کشور:

فراجا در صف اول دفاع از امنیت است

فراجا در صف اول دفاع از امنیت است

وزیر کشور گفت: دشمن، فراجا را تنها به دلیل اینکه در مقابل جنگ ترکیبی آن‌ها ایستاد و با اغتشاشگران مقابله کرد، تحریم کردند.

به گزارش سفیرافلاک، احمد وحیدی ظهر امروز در آیین تجلیل از فرماندهان تحریم شده فراجا، اظهارداشت: همان‌هایی که در جنایات رژیم صهیونیستی علیه مردم مظلوم غزه سکوت یا حمایت کرده‌اند، فرماندهان ما را تحریک می‌کنند، چراکه با برهم زنندگان امنیت مردم برخورد کرده‌اند.

وی با اشاره به تهدید رسمی رژیم صهیونیستی به استفاده از تسلیحات اتمی در جنگ با غزه، افزود: مدعیان غربی این مسئله کاملاً ضد بشری را محکوم نکردند و وانمود کردند چیزی گفته نشده است.

وزیر کشور ادامه داد: همان‌هایی که علیه مردم بی‌گناه، مرگبارترین سلاح‌ها را به کار می‌گیرند که امروزه شاهد کشته شدن بیش از ۱۰ هزار غیرنظامی در غزه هستیم، فرزندان ایران اسلامی را مورد تحریم قرار می‌دهند.

وحیدی خاطرنشان کرد: بدترین دشمنان خدا علیه دوستان خدا که می‌خواهند از نظام جمهوری اسلامی دفاع کنند، اعمال تحریم می‌کنند و دستگاه انتظامی کشور که امروز یکی پس از دیگری تحریم شده‌اند، ازجمله آن‌ها است.

وی تصریح کرد: ماجرای تحریم این است که می‌خواهند مانع از توانمندی‌های جمهوری اسلامی ایران شوند و مضحک است که می‌گویند حق ندارید از خود دفاع کنید.

وزیر کشور با تأکید بر اینکه فضاحت در تصمیم‌گیری جریان مسلط بر غرب باید به گوش جهان برسد، بیان کرد: در موضوع غزه می‌بینیم که رسانه‌های غربی با حجم زیادی کارکردند تا صدای مظلومیت مردم مقاوم غزه به گوش کسی نرسد، اما شکست خوردند.

وحیدی اضافه کرد: دست تک‌تک افرادی را که در دفاع از امنیت کشور، برقراری نظم و انضباط و ایجاد ظرفیت‌های لازم برای توانمندسازی کشور فعالیت کرده‌اند را می‌بوسیم و به آن‌ها افتخار می‌کنیم.

وی با اشاره به آیه شریفه قرآن که پیروزی مستضعفان را وعده داده است، گفت: آنچه در غزه رخ می‌دهد، تحول اساسی و بنیادین است که از طرفی شکفتگی و معجزه مقاومت را نشان می‌دهد و از سوی دیگر خباثت و دئانت دشمن را برملا می‌سازد.

وزیر کشور اظهارداشت: آن خنجر آلوده و کینه‌های نهفته در دل دشمن که بر سر مردم غزه فرود می‌آید، باطن پلید تمدن غرب را به نمایش گذاشته است و نشان می‌دهد که روی دیگر چهره فناوری و پیشرفت غرب، شیطان اکبر بودن آن است.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از