حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی

فرازی از وصیتنامه شهید علی پروانه

فرازی از وصیتنامه شهید علی پروانه

شهید علی پروانه در وصیتنامه خود نوشته است: ای خدای مهربان تو شاهد باش این حقیر به خاطر حفظ اسلام و قرآن به میدان جهاد نبرد شتافته‌ام و اگر قطعه قطعه‌ام کنند هر قطره خونم را فدا می‌کنم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرافلاک، در وصیتنامه شهید علی پروانه آمده است: با سلام خدمت خانواده عزیزم

ای خدای مهربان تو خود می‌دانی که من چرا این راه را انتخاب کردم در این راه از هیچ کوششی دست بر نخواهم داشت. تو آگاهی که من با شناخت و آگاهی و رهنمودهای امام امت ولایت‌فقیه نائب بر حق به میدان نبرد جنگ حق علیه باطل شتافتم و به خاطر تحکیم اسلام و جمهوری و تداوم انقلاب و خط اسلام اصیل و خط امام و همانا صراط‌المستقیم است به جهاد فی سبیل الله روانه شدم تا پرچم اسلام را به بزرگترین قلعه این جهان برافراشته شود که خونم به زمین ریخته شود.

چون این خون در مقابل اسلام و قرآن هیچ ارزشی ندارد. ای خدای مهربان تو شاهد باش این حقیر به خاطر حفظ اسلام و قرآن به میدان جهاد نبرد شتافته‌ام و اگر قطعه قطعه‌ام کنند هر قطره خونم را فدا می‌کنم.

 اگر شهید شدم سلامم را به امام عزیزمان خمینی کبیر برسانید. پیام من به پدر و مادرم این است که در هر حال صبور باشند و خدا را شکر کنند که چنین افتخاری نصیب شما شده است.

خواهران و برادران عزیز شما ادامه‌دهندگان راستین راه شهیدان به این بهانه ننشینید که این دنیا کافی است و آخرتی بی‌پایان دارد.

پیام من به دوستانم آن است به جهاد فی سبیل الله برخیزند، تا ظلم ریشه‌کن شود و برای من ناراحتی نکنید، چون شهید نیازی به عزا ندارد، احتیاج به تشویق دارد برای من سیاه نپوشید، بلکه قرآن بخوانید و بر سر قبر شهیدان بیائید و بر سر هر یک، یک سوره قرآن بخوانید.

سلام مرا به تمام فامیل‌هایم، چه بزرگ و چه کوچک برسانید. پروردگارا هیچ ناپسندی که سبب عیب نقص من باشد، در روانم نگذار به جزء آن که تو بخواهی!

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از