حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/13 شمسی | 2024/03/03 میلادی
مدیرعامل بانک رفاه کارگران:

لرستان در اولویت اعطای تسهیلات بانک‌رفاه قرار گرفت

لرستان در اولویت اعطای تسهیلات بانک‌رفاه قرار گرفت

مدیرعامل بانک رفاه کارگران با اشاره به تاکید رئیس جمهور برای توسعه استان‌های زاگرس‌نشین گفت: با ظرفیت ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار، اولویت اول را به استان لرستان داده‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، مدیرعامل بانک رفاه کارگران با استاندار لرستان دیدار و گفتگو کرد که در این دیدار اسماعیل لله‌گانی با اشاره به تاکید رئیس جمهور در توسعه استان‌های زاگرس‌نشین گفت: با ظرفیت ۲۰ هزار میلیارد تومان اعتبار، اولویت اول را به استان لرستان داده‌ایم.

وی افزود: با توجه به اینکه ۹۰ درصد منابع مالی پروژه‌های مختلف از طریق بانک‌ها تامین می‌شود ۹۰ هزار میلیارد تومان از بانک مرکزی مجوز گرفته‌ایم که ۷۰ هزار میلیارد تومان آن در سطح کشور پروژه تعریف شده و با ظرفیت ۲۰ هزار میلیارد تومان در سطح استان آمادگی کامل داریم.

مدیرعامل بانک رفاه کارگران عنوان کرد: نظر به تاکید ریاست جمهور در بحث توسعه استان‌های زاگرس‌نشین با توجه به اختلافی که در حوزه اشتغال در استان لرستان مشهود است و نیازی که استان در این حوزه دارد ضمن اینکه اولویت را به استان لرستان می‌دهیم از این ظرفیت استفاده و بخشی از واحدهای تولیدی که مد نظر استان است و توجیه اقتصادی دارند و همچنین طرح‌هایی که منجر به شکوفایی اقتصاد استان می‌شوند مورد حمایت قرار خواهند گرفت.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از