حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
رسانه ایتالیایی مطرح کرد:

مثلث خطرناک هجومی ایران در جام ملت‌های آسیا

مثلث خطرناک هجومی ایران در جام ملت‌های آسیا

یک رسانه ایتالیایی از تیم ملی فوتبال ایران به عنوان یکی از ۳ مدعی اصلی قهرمانی در جام ملت‌های آسیا نام برد و از سردار آزمون تمجید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم ملی فوتبال ایران باید از تاریخ ۲۲ دی در قطر و در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ رو در روی حریفان خود قرار گیرد. شاگردان امیر قلعه‌نویی در گروه C این مسابقات با تیم‌های فلسطین، امارات متحده عربی و هنگ کنگ هم‌گروه هستند و روز گذشته جمعه ۱۵ دی در یکی از دیدارهای تدارکاتی خود پیش از شروع این مسابقات، در جزیره کیش از تیم ملی بورکینافاسو میزبانی کردند که در پایان توانستند با نتیجه دو بر یک میهمان آفریقایی خود را شکست دهند.

ملی پوشان کشورمان روز ۱۹ دی هم در دیداری تدارکاتی رو در روی اندونزی قرار خواهند گرفت و پس‌ازآن در روز ۲۴ دی اولین بازی خود در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ را برابر فلسطین برگزار می‌کنند.

سایت «calciooasport» ایتالیا در خبری به تیم ملی ایران پرداخت و از علیرضا جهانبخش، مهدی طارمی و سردار آزمون به عنوان مثلث آتشین خط حمله تیم ملی ایران نام برد. در خبر این سایت آمده است: تیم ملی ژاپن مطرح ترین تیم در آسیا است و نتایج خیلی خوبی را در مسابقات اخیر کسب کرده و قرارگیری در رده هفدهم جهان و یک رده پایین‌تر از تیم ملی آلمان اصلی برای این تیم تصادفی نبوده است.

پس از ژاپن باید از تیم کره جنوبی نام برد. تیم ملی کره چندان قوی نیست اما «کیم مین جائه» و «سون هیونگ مین» دو بازیکن شناخته‌شده این تیم در فوتبال اروپا هستند و می‌توانند به این تیم در جام ملت‌های آسیا کمک کنند.

سومین تیم برتر آسیا، تیم ملی ایران است. این تیم دربازی‌های اخیر و در خط دفاعی متزلزل نشان داده اما خط حمله ایران را بازیکنانی از جمله علیرضا جهانبخش (بازیکن فاینورد هلند)، مهدی طارمی (بازیکن پورتو پرتغال) و سردار آزمون (بازیکن رم ایتالیا) تشکیل می‌دهند که این مثلث بسیار خطرناک بوده و همیشه عملکرد خوبی را در تیم ملی داشته اند و می‌توانند به ایران در این رویداد مهم کمک کنند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از