حالت تاریک
  • جمعه, 1402/09/17 شمسی | 2023/12/08 میلادی
عضو فراکسیون روحانیت مجلس:

مردم غزه چهره پلید صهیونیست‌ها را آشکار کردند

مردم غزه چهره پلید صهیونیست‌ها را آشکار کردند

عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی گفت: مردم غزه با مقاومت و صبر خود موجب شدند تا بسیاری از مردم متوجه چهره پلید رژیم صهیونیستی شوند.

به گزارش سفیرافلاک، احد آزادیخواه عضو فراکسیون روحانیت مجلس شورای اسلامی به بیانات رهبر انقلاب در دیدار دانش‌آموزان اظهارداشت: همان‌طور که رهبر انقلاب فرمودند مردم غزه با صبرشان وجدان بشری را به حرکت درآوردند. مردم غزه با مقاومت و صبر خود موجب شدند تا بسیاری از مردم متوجه چهره پلید رژیم صهیونیستی شوند.

وی افزود: وقایع امروز غزه دو مسیر و دو تحلیل را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به‌طور هم‌زمان دارد که در ادامه این دو مسیر به یکدیگر می‌رسند.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس عنوان کرد: مسئله اول افول قدرت رژیم صهیونیستی است که هرچقدر صهیونیست‌ها به جنایاتشان در غزه ادامه می‌دهند، چهره آنان برجهانیان نمایان می‌شود و ذات پلید و ضد بشری آن‌ها بیشتر به جهانیان شناسانده می‌شود.

وی عنوان کرد: باوجود وقوع همه اتفاقات و جنایات در نقاط مختلف دنیا ما تاکنون هیچگاه ندیده بودیم که نفرت عمومی عرصه بین‌المللی از جنایات رژیم صهیونیستی تا به این حد افزایش پیدا کند. اگرچه برای هیچ انسانی و به‌ویژه ما خوشایند نیست که خون انسانی ریخته شود، اما یکی از نتایج حاصل از این جنایات این است که دنیا امروز بیش از هر زمان دیگری به خوی وحشی صهیونیست‌ها پی برد.

آزادیخواه خاطرنشان کرد: جنایات صهیونیست‌ها باعث شد تا آنچه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ که هرساله ملت ایران در روز قدس علیه رژیم صهیونیستی فریاد می‌زنند، به یک فهم مشترک بین‌المللی تبدیل‌شده و جهان امروز رژیم صهیونیستی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بیش از هر زمان دیگری شناخته است و این برای ما یک برگ برنده برای ادامه مسیر است. با توجه به واکنش‌ها و اعتراضات به جنایات رژیم صهیونیستی در کشورهای مختلف، سازمان جاسوسی رژیم صهیونیستی (موساد)‌ اعلام کرده است که نگران امنیت جانی شهروندان خود در کشورهای مختلف است.

وی بیان کرد: تحلیل و موضوع دوم درباره وقایع غزه درباره عملکرد مقاومت در فلسطین است. اگرچه ما در این ایام در غزه صحنه‌هایی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دیدیم که دل هر انسانی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ به درد می‌آورد، اما آنچه برای ما مسلم است، تقویت نیروهای مقاومت در فلسطین است و کاری که در جریان عملیات طوفان الاقصی انجام شد، هیمنه صهیونیست‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در هم شکست.

عضو فراکسیون روحانیت مجلس اظهار داشت: عملیات طوفان الاقصی باعث شد تا دروغ‌های آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها درباره گنبد آهنین به جهان گفته بودند، برملا شود و در حوزه امنیتی و اطلاعاتی نیز در جریان عملیات طوفان الاقصی شکست سنگینی به صهیونیست‌ها تحمیل شد.

آزادیخواه گفت: ما در شرایط فعلی منتظر پاسخ به جبهه مقاومت به اقدامات وحشیانه صهیونیست‌ها هستیم. جبهه مقاومتی که حوثی‌ها در یمن، حشدالشعبی در عراق، حزب‌الله در لبنان، عضو این جبهه هستند و آماده‌اند تا طومار صهیونیست‌ها را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ درهم بپیچند.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از