حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
مطبوعات انگلیسی اعلام کردند:

مهاجم برزیلی تاتنهام زیر ذره‌بین تیم‌های عربستانی

مهاجم برزیلی تاتنهام زیر ذره‌بین تیم‌های عربستانی

مطبوعات انگلیسی اعلام کردند که مهاجم برزیلی تاتنهام زیر ذره‌بین تیم‌های عربستانی است تا در نقل و انتقالات زمستانی راهی این کشور شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، باشگاه‌های فوتبال عربستان به دنبال جذب ریچارلیسون مهاجم برزیلی باشگاه تاتنهام هستند. این نشان می‌دهد که باشگاه‌های عربی دست از سرمایه‌گذاری بر نخواهند داشت و به دنبال بهتر شدن شرایط نیز هستند. ریچارلیسون در تابستان ۲۰۲۲ با قراردادی به ارزش ۵۸ میلیون یورو از اورتون به تاتنهام پیوست.

برخی از باشگاه‌های لیگ عربستان که نام آن‌ها هنوز فاش نشده است، این ملی‌پوش برزیلی را در زمره علاقه‌مندی‌های خود قرار داده‌اند تا در فصل نقل و انتقالات زمستانی ژانویه آینده با او قرارداد ببندند.

گزارش‌ها حاکی از آن است که باشگاه لندنی تاتنهام با مبلغی کمتر از مبلغی که برای به خدمت گرفتن او از اورتون پرداخت کرده مایل به جدایی او نخواهد بود. هرچند خود ریچارلیسون به آن چیزی که در سر دارد در لیگ جزیره به دست نیاورده است.

آنگه پستکگلو، سرمربی اسکاتلندی، سرمربی تاتنهام، بدش نمی‌آید که این ملی‌پوش برزیلی با این تیم ادامه دهد؛ اما اگر پیشنهاد مالی زیادی ارائه شود که نتوان آن را رد کرد، با رفتنش موافقت خواهد کرد.

ریچارلیسون پس از انجام عمل جراحی لگن در ماه نوامبر ۲۰۲۲ گذشته از مصدومیتی رنج می‌برد که او را از میادین دور نگه‌داشته بود اما انتظار می‌رود با پشت سر گذاشتن دوران نقاهت او برای شرکت در دوره آینده بازگردد.

ریچارلیسون از زمان پیوستن به تیم تاتنهام در ۴۷ بازی در تمامی رقابت‌ها حضورداشته و ۵ گل و ۷ پاس گل را در کارنامه خود به ثبت رسانده است.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از