حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1403/02/05 شمسی | 2024/04/24 میلادی

نمایشگاه رسانه‌های ایران تمدید شد

نمایشگاه رسانه‌های ایران تمدید شد

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از تمدید نمایشگاه رسانه‌های ایران تا پایان روز پنجشنبه ۳ اسفند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، محمدمهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی صبح امروز چهارشنبه دوم اسفند از تمدید یک‌روزه بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران خبر داد.

اسماعیلی با حضور در حیاط دولت، در جمع خبرنگاران گفت: بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران را به دلیل استقبال خوب عمومی و اصحاب رسانه، با هماهنگی مسئولان در بخش‌های مختلف وزارت کشور تا فردا بعدازظهر تمدید کردیم. اختتامیه نمایشگاه در همین روز چهارشنبه برگزار خواهد شد و مهمان ویژه هم خواهیم داشت.

وی افزود: این نمایشگاه بعد از ۶ سال برگزارشده و ۴۵۰ رسانه در آن مشارکت داشتند. ما هیچ جریان قهری نداشتیم البته ممکن است رسانه‌هایی نتوانستند در این نمایشگاه شرکت کنند اما اشخاص و احزاب سیاسی همگی به‌نوعی حضور داشتند و این نمایشگاه بسیار پررونق بود.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در ادامه گفت: باوجوداینکه فرصت چندانی برای تمهیدات لازم نداشتیم من از اصحاب رسانه تشکر می‌کنم که همراهی کردند. شاید به‌صورت منطقی و زمان‌بندی نباید نمایشگاه را امسال برگزار می‌کردیم اما احساس کردم که این برگزار نشدن کم‌کم دارد به یک عارضه تبدیل می‌شود زیرا حق رسانه‌های ماست که نمایشگاه رسانه‌ها را داشته باشند و این اتفاق افتاد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از