حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی
مسئول بسیج اساتید لرستان:

هدف بسیج‌‌اساتید احصاء و رفع مشكلات است

هدف بسیج‌‌اساتید احصاء و رفع مشكلات است

مسئول بسیج اساتید لرستان گفت: رسالت این است که بتوان با توجه به تخصص و تعهد مشکلات موجود را احصا و چالش‌ها را با کمک مدیران برطرف کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرافلاک، غلام‌حسین حسینی صبح امروز در نشست بسیج اساتید لرستان اظهارداشت: امام خمینی(ره) می‌فرمایند ملتی که در خط اسلام ناب محمدی مخالف با استکبار و پول‌پرستی، تحجرگرایی و مقدس نمایی است باید  همه افرادش بسیجی باشند و همچنین می‌فرمایند من همواره  به خلوص و صفای بسیجیان غبطه می‌خورم و از خدا می‌خواهم با  بسیجیان محشور گردانم. تشکیل بسیج در نظام جمهوری اسلامی ایران عیناً از برکات و الطاف  جلیله خدای  تعالی بود که بر ملت ایران و انقلاب اسلامی ایران ارزانی شد.

وی افزود: از منظر رهبر فرزانه انقلاب نیز هر یک از آحاد قشرهای مختلف جامعه که دارای روحیه حساس مسئولیت‌پذیری وایمانی  باشند بسیجی به‌حساب می‌آیند. بسیاری از پیشرفت‌ها و موفقیت‌های انقلاب اسلامی در عرصه‌های مختلف مرهون تفکر و میل بسیجی است.

مسئول بسیج اساتید لرستان ضمن تسلیت کشتار مردم بی‌گناه غزه، عنوان کرد: رژیم صهیونیستی کودکان وزنان بی‌گناه را در بی‌سابقه‌ترین کشتار غیرانسانی  به شهادت می‌رساند.در دنیای کنونی لبیک  گوی واقعی  به‌جز نظام مقدس جمهوری اسلامی برای این مردم مظلوم وجود ندارد.

وی بیان کرد: بسیج اساتید اصولاً یک تشکیلات صددرصد نخبگانی است و استثنا بوده، هیچ تشکیلاتی در کشور پیدا نمی‌شود که صددرصد از نخبگان تشکیل‌شده باشد و رسالتشان این است که بتوانند با توجه به تخصص و تعهدی که دارند بتوانند مشکلات موجود را در کشور احصا و برایشان طرح پیشنهاد دهند و اگر چالشی است با کمک مدیران برطرف کنند.

حسینی گفت: هدف این است که حکمرانی و چرخ‌دنده‌های مدیریت را صیقل‌کاری  کنیم و درجایی اگر مدیری نیاز به مساعدت داشته باشد در خدمت باشیم به‌عنوان مددرسان آن‌ها باشیم.

انتهای پیام/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از