حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/12 شمسی | 2024/03/02 میلادی
معاون توسعه مدیریت منابع استانداری لرستان:

آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین برگزار می‌شود

آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین برگزار می‌شود

معاون توسعه مدیریت منابع استانداری لرستان گفت: آزمون استخدامی طرح شهید زین‌الدین در لرستان برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک» به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، علی جهانی اظهارداشت: در دولت سیزدهم مجوزهای استخدامی به نام شهدا نامگذاری شده که یکی از آنها طرح شهید زین‌الدین است که در دی‌ماه ۱۴۰۱ به استانداری‌ها ابلاغ شده که به استان لرستان نیز همانند سایر استان‌ها در قالب این طرح سهمیه‌ای برای استخدام اختصاص یافته است.

وی افزود: منویات مقام معظم رهبری مبنی بر جوان‌سازی دولت و تشکیل دولت جوان انقلابی و دستور رئیس جمهور مبنی بر افزایش اختیارات استانداران از پایه‌های اساسی در این طرح است که در آن به ساماندهی نیازهای واقعی دستگاه‌های اجرایی در راستای افزایش بهره‌وری در دستگاه‌ها اشاره شده است.

معاون توسعه مدیریت استاندار لرستان تصریح کرد: موضوع بومی بودن و خدمت‌گزاری به مردم از جمله دیگر اهداف طرح شهید زین‌الدین است.

جهانی با بیان اینکه در طرح شهید زین‌الدین شرایط ویژه‌ای برای جذب جوانان مؤمن، نخبه، متخصص، انقلابی، تحول‌خواه و واجد شرایط در جایگاه‌های مدیریتی و کارشناسی دستگاه‌های استان در نظرگرفته شده است، گفت: بخشی از سهمیه این طرح به نخبگان واجد شرایط معرفی شده ازطرف بنیاد نخبگان استان به منظور شرکت در آزمون استخدامی تعلق خواهد گرفت.

وی با اشاره به نحوه فرآیند تقسیم‌بندی این مجوز یادآور شد: پس از تهیه طرح پیشرفت استان (مبتنی بر مشکلات، ظرفیت‌ها، فرصت‌ها و آمایش سرزمین استان) در بین هفت دستگاه اجرایی استان و همچنین انجام فرایند تامین اعتبار مورد نیاز این طرح به مرحله پایانی خود رسیده و موضوع به منظور برگزاری آزمون از طریق سازمان سنجش یا جهاد دانشگاهی به سازمان اداری و استخدامی کشور منعکس شده است.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از