حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/12/09 شمسی | 2024/02/28 میلادی

آغاز لیگ تنیس روی میز با حضور لژیونرها

آغاز لیگ تنیس روی میز با حضور لژیونرها

رقابت‌های تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه‌های کشور با حضور پرافتخارترین تیم، مدافع عنوان قهرمانی و دیگر متقاضیان آغاز می‌شود و طی سه مرحله پیگیری خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، هشت تیم برگزارکننده سی و دومین دوره رقابت‌های تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه‌های کشور هستند، این مسابقات از فردا یکشنبه به‌صورت متمرکز و در قالب مرحله نخست در تهران آغازشده و اردیبهشت سال آینده با برگزاری دیدارهای مرحله سوم و تعیین قهرمان به پایان می‌رسد.

پتروشیمی بندر امام، نفت آبادان، رعد پدافند هوایی، پاک‌نژاد اسپورت، عقاب نهاجا، فراسنج تهران، شهرداری کرج و مناطق نفت‌خیز جنوب برگزارکننده این فصل از مسابقات هستند. نفت آبادان مدافع عنوان قهرمانی است ضمن اینکه پتروشیمی هم پرافتخارترین تیم لیگ تنیس روی میز ایران است که پس از چند سال غیبت در این فصل از مسابقات شرکت خواهد داشت.

فصل جدید لیگ تنیس روی میز در شرایطی آغاز می‌شود که لژیونرهای کشورمان به دلیل تعطیلات ژانویه و توقف مسابقات باشگاهی خود، در ایران حضور دارند و به همین دلیل از ابتدای مسابقات، تیم‌های باشگاهی خود را همراهی می‌کنند. نوشاد و نیما عالمیان که در لیگ فرانسه بازی می‌کنند و افشین نوروزی که لژیونر ایران در ترکیه است در ترکیب تیم پتروشیمی قرار دارند. امیرحسین هدایی هم برای تیم فراسنج بازی خواهد کرد.

رقابت‌های تنیس روی میز لیگ برتر باشگاه‌های کشور با برگزاری ۵۶ بازی به پایان می‌رسد. این دیدارها در قالب هفت دور رفت و هفت دور برگشت برگزار می‌شوند. دیدارهای رفت‌وبرگشت تیم ها در مجموع، طی سه مرحله برگزار خواهد شد.

مرحله نخست لیگ تنیس روی میز که از فردا یکشنبه آغاز می‌شود به مدت پنج روز ادامه دارد. مرحله دوم اسفند و بعد از مسابقات قهرمانی جهان (بوسان) برگزار خواهد و در دیدارهای مرحله سوم هم اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

داریوش ضرغام پور مسئول کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز در مورد هر یک از مراحل لیگ برتر و محل برگزاری آن‌ها گفت: در مرحله اول و سوم دیدارها پنج دور برگزار می‌شود و مرحله دوم هم به برگزاری دیدارهای چهار دور اختصاص دارد.

مسئول کمیته مسابقات فدراسیون تنیس روی میز تصریح کرد: دیدارهای هر مرحله به‌صورت متمرکز برگزار می‌شود. فعلاً تهران میزبان هر سه مرحله است. البته پتروشیمی متمایل به برگزاری یک مرحله میزبانی است که اگر در این زمینه به‌صورت رسمی درخواست خود را ارائه دهد احتمالاً دیدارهای مرحله دوم را به بندر امام منتقل کنیم.

برنامه دیدارهای دور نخست از مرحله نخست لیگ تنیس روی میز به این شرح است:

یکشنبه ۳ دی

* پاک‌نژاد اسپورت - مناطق نفت‌خیز جنوب

* شهرداری کرج - پتروشیمی بندر امام

* رعد پدافند هوایی - فراسنج هوایی

* عقاب نهاجا - نفت آبادان

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از