حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/12/09 شمسی | 2024/02/28 میلادی
فرمانده نیروی قدس سپاه:

آمریکا باید متحمل عواقب حمایتش از صهیونیست‌ها باشد

آمریکا باید متحمل عواقب حمایتش از صهیونیست‌ها باشد

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: روزی فرا می‌رسد که آمریکای جنایتکار بیشتر از امروز باید عواقب شوم دخالت خود و حمایتش از رژیم صهیونیستی را متحمل شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، سردار اسماعیل قاآنی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امشب (چهارشنبه، ۱۳ دی‌ماه) در چهارمین مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی که در مصلی امام خمینی (ره) تهران برگزار شد در واکنش به سخنان یکی از حاضران در این مراسم که خواستار «انتقام سخت» از دشمنان شد، اظهار کرد: هرروز این کار را انجام می‌دهیم.

وی افزود: سالروز ولادت دخت نبی مکرم اسلام حضرت صدیقه کبری فاطمه زهرا سلام‌الله علیها را به همه شما تبریک عرض می‌کنم. روز زیبایی که به زیبایی به نام زن و مادر در نظام جمهوری اسلامی ایران نام‌گذاری شد.

فرمانده نیروی قدس سپاه افزود: امسال چهارمین سالگرد شهادت قهرمان میدان مقاومت و همراه ایشان شهید ابومهدی المهندس که جزو یاران باسابقه شهید سلیمانی بود و همه همراهانی که با ایشان بودند را در حالی گرامی می‌داریم که این مراسم امسال معطر به عطر وجود حضرت فاطمه زهرا سلام‌الله علیها است.

سردار قاآنی با اشاره به تقارن ایام شهادت حاج قاسم سلیمانی با عملیات طوفان‌الاقصی، تصریح کرد:‌ مراسم امسال با نبرد قهرمانان فلسطین در غزه قهرمان و به همراه قهرمانان فلسطین مردان مقاومت در لبنان، عراق و یمن مصادف شد که بر اساس تشخیص صحیح و وظیفه الهی خود هماهنگ با یکدیگر و متناسب با شرایط و در حدی که لازم بود این میدان قهرمانان فلسطین را پشتیبانی کردند.

وی ادامه داد: باید همین‌جا از مردم قهرمان این سرزمین‌ها در لبنان، عراق و یمن و در همه سرزمین‌هایی که از این ملت مظلوم پشتیبانی کردند، تشکر و از همه شهدای مقاومت یاد کنیم.

سردار قاآنی با اشاره به شکست صهیونیست‌ها در عملیات طوفان‌الاقصی، تصریح کرد: این نکته را باید به دشمنان مقاومت و اسلام و مردم مسلمان و استکبار جهانی و رژیم خون‌خوار کودک‌کش صهیونیستی بگوییم که شما با تبلیغات گسترده‌ای که در جهان راه انداخته‌اید معلوم شد که اساس شما چه میزان در مقابل مقاومت دوام می‌آورد.

وی افزود: یک جریان مقاومت به نام فلسطین یک روز با شما آفندی جنگید چه شد شمارا که همه ارکان حکومت‌تان به هم‌ریخت، آن‌هم به‌گونه‌ای که وزیر خارجه آمریکا در رسانه‌ها نیز اعلام کرد که وقتی من وارد رژیم صهیونیستی شدم احساس کردم همه‌چیز فروپاشیده است؛ شمایی که مدعی بزرگ‌ترین ارتش دنیا بودید و به‌اصطلاح خودتان پنجمین یا ششمین ارتش جهان بودید اما یک جریان مقاومت شمارا این‌گونه در هم تنید.

سردار قاآنی یادآور شد: به همین دلیل آمریکای جنایتکار با همه توان و قوای خود آمد و پشت سر رژیم صهیونیستی ایستاد. امروز همه ملت‌های آگاه دنیا حساب رژیم صهیونیستی و آمریکای جنایتکار در یک جدول واحد تنظیم می‌کنند. روزی فرامی‌رسد که آمریکای جنایتکار بیشتر از امروز باید عواقب شوم دخالت خود و حمایتش از رژیم صهیونیستی را متحمل شود.

فرمانده سپاه قدس تأکید کرد: امروز همه قدرت‌های مادی دنیا در غزه جمع شدند و این سرزمین دیگر جا برای ورود ابزارآلات نظامی و تانک‌ها ندارد، هیچ سرزمینی نیست که در این منطقه زیر آتش قرار نگرفته باشد. امروز ۸۹ روز است که همه ارتش‌های دنیا دورهم جمع شدند و یک گروه مقاومت در برابرشان مردانه ایستادگی‌ و نبرد می‌کند.

قاآنی ادامه داد: امروز مقاومت فلسطین در جنگ سرحال‌تر شده است. آمارهای رژیم صهیونیستی از تلفاتشان هرروز بیشتر می‌شود. مقاومت بانشاط‌تر می‌جنگد و هرچه لازم باشد محکم می‌ایستد و آن‌کس که در این میدان سرافکنده خارج می‌شود، آمریکای جنایتکار و رژیم صهیونیستی است.

وی تصریح کرد: در تشییع شهید والامقام سلیمانی شنیدید که یکی از رهبران برجسته فلسطین در پایان سخنش سه بار تکرار کرد شهید سلیمانی، شهید قدس است. امروز در حقیقت آن‌کسی که درصحنه جنگ با رژیم صهیونیستی می‌جنگد شهید سلیمانی و برادرانش در فلسطین هستند.

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: امروز لازم است به همه مردم ایران که در کرمان بودند و برادران و فرزندانشان موردتهاجم خون‌خوارانی که از آمریکا و صهیونیست‌ها تأمین می‌شوند و جنایت می‌کنند هم تبریک و تسلیت بگوییم. به جبهه مقاومت هم برای شهادت صالح العاروری تسلیت و تبریک می‌گویم. به شهادت رساندن این شهید یا شهادت سیدرضی و حادثه تروریستی کرمان نشان می‌دهد دشمن چقدر مستأصل شده اما نمی‌داند مقاومت و جمهوری اسلامی روش ریشه‌کردن رژیم صهیونیستی را هرچه دست‌وبال بزند رها نخواهد کرد و تا اضمحلال رژیم صهیونیستی و حکومت امام زمان پیش می‌رویم.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از