حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/03/06 شمسی | 2024/05/26 میلادی
فرازی از وصیتنامه سردار شهید سید شیرخدا موسوی؛

آنقدر به جبهه می‌روم تا شهید شوم

آنقدر به جبهه می‌روم تا شهید شوم

سردار شهید سید شیرخدا موسوی در وصیتنامه خود نوشته است: ای جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید که امام حسین(ع) در میدان نبرد شهید شد و مبادا در غفلت بمیرید که أمیرالمؤمنین علی(ع) در محراب عبادت شهید شد.

به گزارش سفیرافلاک، در وصیتنامه سردار شهید سید شیرخدا موسوی آمده است: با درود و سلام به یگانه منجی عالم بشریت و نائب بر حقش امام خمینی(ره) و با سلامی گرم به کلیه رزمندگان اسلام و درودی بیکران به همه شهیدان صدر اسلام تاکنون.

آنقدر به جبهه می‌روم و می‌جنگم تا شهید شوم.

ای جوانان نکند در رختخواب ذلت بمیرید که امام حسین(ع) در میدان نبرد شهید شد و مبادا در غفلت بمیرید که أمیرالمؤمنین علی(ع) در محراب عبادت شهید شد.

ای مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلوگیری کنید که فردا در محضر خدا نمی‌توانید جواب حضرت زینب(س) را بدهید که تحمل ۷۲ تن شهید را نمود.

برادران و خواهران استغفار و دعا را از یاد نبرید که بهترین درمان برای تسکین دردهاست. همیشه به یاد خدا باشید و در راه او قدم بردارید و هرگز دشمنان بین شما تفرقه نیندازند و شما را از روحانیت متعهد جدا نکنند که اگر چنین کردند روز بدبختی مسلمانان و روز جشن ابرقدرتهاست و حضورتان را در جبهه های حق بر علیه باطل ثابت نگهدارید و همیشه گوش به فرمان امام امت باشید.

وقتی که اعلام می‌کند جبهه احتیاج به نیرو دارد با دل و جان استقبال کنید و فقط شعار ندهید بلکه شعارهای خود را عملی کنید و در راه امام بیشتر دقیق شوید و سعی کنید عظمت او را بیابید و خود را تسلیم او سازید و صداقت و اخلاص خود را همچنان پیشه سازید.

اگر فیض شهادت نصیبم گشت آنانکه پیرو خط سرخ امام خمینی(ره) نیستند و به ولایت او اعتقاد ندارند بر من نگریند و بر جنازه من حاضر نشوند. اما امیدوارم که دماء شهدا آنان را نیز متحول سازد و به رحمت الهی نزدیکشان کند.

سلام مرا به رهبر عزیزم برسانید و بگوئید تا آخرین قطره خونم سنگر اسلام را ترک نخواهم کرد. با خداوند پیمان می‌بندم که در تمام عاشوراها و در تمام کربلاها با امام حسین(ع) همراه باشم و سنگر او را خالی نکنم تا هنگامی که همه احکام اسلام در زیر پرچم اسلامی امام زمان(عج) به اجرا درآید.

و اما در پایان وصیتم، از تمامی اقوام می‌خواهم چنانچه من بی‌احترامی به آنان کرده‌ام مرا ببخشند و حلال کنند و از پدر، مادر، برادران و خواهران خودم می‌خواهم برای من ناراحت نباشند زیرا من به آرزوی خودم که شهادت بود رسیدم و برادرانم من از شما می‌خواهم بعد از من سلاحم را بردارید و بر علیه این دشمنان کافر بکار گیرید.

و اما از پدر و مادر و تمامی فامیل‌هایم می‌خواهم برای من زیاد گریه و زاری نکنند و نیز برای من پیراهن سیاه نپوشند که سیاه پوشیدن فقط برای امام حسین(ع) است.

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از