حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1403/02/05 شمسی | 2024/04/24 میلادی

افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت ابلاغ شد

افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت ابلاغ شد

رئیس سازمان اداری و استخدامی گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری که بیش از ۵٫۵ میلیون نفر هستند، دیروز به کارگزینی‌های دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، میثم لطیفی رئیس سازمان اداری و استخدامی در جمع خبرنگاران درباره برگزاری آزمون استخدامی در سال ۱۴۰۳ اظهار داشت: بنای ما این است که آزمون استخدامی را به شکل یکپارچه برگزار کنیم. دیروز در جلسه فوق‌العاده دولت موضوع بودجه دستگاه‌های اجرایی مطرح شد که بنده تأکید داشتم که ظرفیت‌های جذب نیروی انسانی باید در نظام بودجه‌ریزی کشور دیده شود.
وی افزود: تلاش ما این است که آزمون استخدامی برای تابستان برگزار شود و تأمین اعتبار آن نیز توسط سازمان برنامه‌وبودجه صورت گیرد.
لطیفی گفت: افزایش ۲۰ درصدی حقوق کارکنان دولت و بازنشستگان کشوری که بیش از ۵٫۵ میلیون نفر هستند، دیروز به کارگزینی‌های دستگاه‌های اجرایی ابلاغ شد.
رئیس سازمان اداری و استخدامی خاطرنشان کرد: افزایش حقوق در سال جدید، به حقوق فروردین کارمندان می‌رسد اما اگر دستگاهی جا ماند و نتوانست احکام جدید را صادر کند، مابه‌التفاوت در ماه‌های بعد پرداخت می‌شود.
انتهای خبر/
منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از