حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1403/02/05 شمسی | 2024/04/24 میلادی
رسانه عرب‌زبان:

الهلال باختن به ایرانی‌ها را بلد نیست

الهلال باختن به ایرانی‌ها را بلد نیست

یک رسانه عرب‌زبان به دیدار تیم‌های الهلال و سپاهان در مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پرداخت و از نماینده عربستان سعودی تمجید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم‌های فوتبال الهلال و سپاهان در دور برگشت مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا شامگاه پنج‌شنبه ۳ اسفند به مصاف هم می‌روند که این بازی تکلیف تیم صعودکننده به مرحله یک‌چهارم نهایی این دوره از مسابقات را مشخص خواهد کرد.

در دیدار رفت که به میزبانی ورزشگاه نقش‌جهان اصفهان برگزار شد، تیم الهلال موفق شد با نتیجه ۳ بر یک میزبان خود را شکست دهد و به همین جهت دست بالاتر را در دیدار برگشت نسبت به شاگردان «ژوزه مورایس» دارد.

سایت عربی «sport۳۶۰» در گزارشی به این بازی پرداخته و در آن عنوان کرده است که تیم الهلال باختن به تیم‌های ایرانی را بلد نیست و با این تیتر خود برای سپاهان پیش از شروع بازی، کُری خوانی کرده است.

در مطلب این سایت آمده است: تیم الهلال در ۹ بازی اخیر خود با تیم‌های ایرانی، ۸ بار پیروز از زمین خارج‌شده و تنها یک بازی به نتیجه تساوی رسیده است. همچنین این تیم توانسته در این ۹ بازی، ۲۲ بار دروازه ایرانی را باز کند. الهلال آمار بسیار خوبی دارد و بلد نیست برابر تیم‌های ایرانی شکست بخورد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از