حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1403/02/05 شمسی | 2024/04/24 میلادی
فرازی از وصیت‌نامه شهید «علی‌رضا ناصری نسب»؛

امام را تنها نگذارید

امام را تنها نگذارید

شهید «علی‌رضا ناصری نسب» در وصیت‌نامه خود با تاکید بر اطاعت از رهبری نوشته است: «حسین زمان علیه یزید زمان قیام کرده است، امام را تنها نگذارید که حسین(ع) را تنها گذاشته‌اید».

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سفیرافلاک، شهید علیرضا ناصری نسب یکم اسفند ۱۳۳۶ در یکی از روستاهای شهرستان خرم‌آباد دیده به جهان گشود. در تاریخ دوم مرداد ۱۳۶۷ در منطقه سرپل ذهاب بر اثر اصابت ترکش بمب خوشه‌ای هواپیماهای دشمن بعثی به شدت مجروح و به بیمارستان شهید مصطفی خمینی تهران انتقال داده شد که متاسفانه بعد از گذشت چهار ماه و ۲۱ روز، معالجات بر روی وی موثر واقع نشد و سرانجام در تاریخ بیست و چهارم آذر ۱۳۶۷ در همان بیمارستان به درجه رفیع شهادت نائل آمد.

 

وصیت‌نامه شهید:

سلام بر مجاهدین راه خدا که برای اجرای دستورات الهی بدون هیچگونه عذر و بهانه‌ای جانفشانی می‌کنند و در راه خدا شهید می‌شوند.

سلام و دورود خدا بر ملت مسلمان ایران که در این مصیبت‌ها خسته نشدند تا انقلاب خود را به جهانیان صادر نمایند. ملت مسلمان! برادران و خواهران عزیز! اگر زمان حسین را در نظر بگیریم می‌گوئیم ای کاش ما در آن زمان بودیم و به یاری امت حسین(ع) می‌شتافتیم چون جنایت‌های یزید به حدی رسیده بود که خداوند هم ناراحت و خشمگین بود و شما که بنده خدا هستید می‌گوئید: ای کاش ما بودیم تا در آن زمان به یاری حسین(ع) می‌شتافتیم.

الآن هم حسین زمان علیه یزید زمان قیام کرده است. امام(ره) را تنها نگذارید که حسین(ع) را تنها گذاشته‌اید. برادران و خواهران در مرگ ما گریه نکنید بلکه با تکبیر یعنی الله‌اکبر گفتن ما را شاد کنید چون دل‌ها با نام خدا آرامش پیدا می‌کنند.

در پایان به خدای آفریینده جهان قسم یاد می‌کنم که هدفم انجام دادن فرمان خداوند متعال است و از هنگامی که عقل من خوبی‌ها و بدی‌ها را تشخیص داده است دقت نموده‌ام تا خوبی‌ها را انجام دهم که خداوند آن‌ها را می‌پسندد.

خدایا تو را شاهد می‌گیرم که هدف من فقط و فقط انجام وظیفه در راه تو بوده است و این را هم می‌دانم که انسان جایزالخطاست و تنها تویی که ما را مورد عفو قرار می‌دهی به امید پیروزی رزمندگان اسلام در سراسر جهان برکفار و دشمنان دین خدا.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از