حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
فیفا:

ایران شرایط متفاوتی در آسیا رقم زد

ایران شرایط متفاوتی در آسیا رقم زد

فدراسیون بین‌المللی فوتبال فیفا در یادداشتی به تمجید از تیم ملی فوتبال ساحلی ایران پرداخت.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، جام جهانی فوتبال ساحلی از تاریخ ۲۶ بهمن الی ۶ اسفند ۱۴۰۲ در کشور امارات برگزار خواهد شد و تیم ملی فوتبال ساحلی ایران با تیم‌های اسپانیا، تاهیتی و آرژانتین هم‌گروه است.

فدراسیون بین‌المللی فوتبال (فیفا) در مطلبی به این مسابقات و معرفی تیم‌های حاضر در تورنمنت پرداخته است.

در بخشی از این یادداشت ضمن اشاره به تیم ملی فوتبال ساحلی ایران آمده است: در جام جهانی ۲۰۱۹ ژاپن چهارم شد و در ۲۰۲۱ به‌عنوان نایب‌قهرمانی دست پیدا کرد و جام ملت‌های آسیا را هم فتح کرده است؛ اما تیم ملی فوتبال ایران در جام ملت‌های آسیا شرایط متفاوتی رقم زد و با شکست دادن ارتش سامورایی یک برد ۶ امتیازی را کسب کرد و عنوان قهرمانی آسیا را به دست آورد.

فیفا در ادامه نوشت: «مسلم مسیگر» یکی از دارندگان مدال برنز جام جهانی ۲۰۱۷ باهاما است و در خصوص پیروزی ایران برابر ژاپن گفته است که ایران در سال‌های اخیر پیشرفت زیادی داشته است. پیروزی ۶ بر صفر مقابل ژاپن تصادفی نبود.

مسلم مسیگر در ادامه گفته است: امارات همسایه ماست و هواداران زیادی در آنجا داریم و این به ما کمک زیادی خواهد کرد. وقتی در امارات بازی می‌کنیم انگار در ایران بازی می‌کنیم و احساس می‌کنیم که میزبان مسابقات هستیم. ما می‌خواهیم مسابقات را با رفتن روی سکو به پایان برسانیم. هرچند همه در این جام به سکو فکر می‌کنند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از