حالت تاریک
  • شنبه, 1402/12/05 شمسی | 2024/02/24 میلادی
قهرمان کشتی فرنگی جوانان جهان:

برای المپیک تمرکزم روی تیم ملی بزرگسالان است

برای المپیک تمرکزم روی تیم ملی بزرگسالان است

قهرمان کشتی فرنگی جوانان جهان تأکید کرد که از برادرش نکات فنی زیادی یاد گرفته است و می‌خواهد راه او را در کشتی ادامه دهد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، علیرضا عبدولی درباره اینکه اولویتش امسال حضور در چرخه جوانان است یا چرخه المپیکی بزرگسالان، اظهارداشت: در مسابقات قهرمانی کشور بزرگسالان کشتی خواهم گرفت و همه تمرکزم فعلاً روی این مسابقات است.

این کشتی‌گیر خوزستانی که بعد از شکست در مسابقات آسیایی، در فاصله کوتاه قهرمان جوانان جهان شد، با اشاره به نقش پررنگ سرمربی جوانان و برادرش در پیشرفت خود، تصریح کرد: سعید (عبدولی) خیلی روی کارم تأثیر داشت، او و حمید باوفا خیلی کمکم کردند که بتوانم خودم را ارتقا داده و طلای جوانان جهان را بگیرم.

او که اکنون حدود ۷۹ کیلوگرم وزن دارد، گفت: تمرینات خوبی را برای شرکت در مسابقات کشوری زیر نظر مهرزاد اسفندیاری‌فر انجام دادم، امیدوار هستم کشتی‌های خوبی هم بگیرم. هدفم حضور در المپیک است. اگر به دوبنده تیم ملی رسیدم که تمام فکرم به کسب سهمیه و بعدازآن کسب نتیجه در پاریس خواهد بود، اگر هم نرسیدم، به دنبال کسب دومین مدال طلا در مسابقات جوانان جهان خواهم بود.

علیرضا عبدولی ادامه داد: در خودم می‌بینم که صاحب دوبنده وزن ۷۷ کیلوگرم تیم ملی شوم. کاویانی‌نژاد، مختاری، ناقوسی و ارقش اصلی‌ترین حریفانم در این مسیر هستند. حالا که نزدیک مسابقات کشوری می‌شویم سعید نکات خیلی مهمی را به من گوشزد می‌کند.

مدعی ۱۹ ساله دوبنده تیم ملی بزرگسالان که در زمان مدال‌آوری برادرش در المپیک ۲۰۱۶ ریو، یک نوجوان بود، گفت: سعید باید ۱۰ مدال می‌گرفت که نگرفت. همیشه از او الگوبرداری کردم و دوست داشتم شبیه به او کشتی بگیرم. همه تلاشم را خواهم کرد تا بتوانم امسال صاحب دوبنده تیم ملی شده و راه سعید را ادامه دهم.

انتهای خبر/

منبع: تسنیم

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از