حالت تاریک
  • چهارشنبه, 1402/12/09 شمسی | 2024/02/28 میلادی
معاون سیاسی وزارت کشور خبر داد:

تایید صلاحیت ۱۳ هزار نفر برای انتخابات مجلس

تایید صلاحیت ۱۳ هزار نفر برای انتخابات مجلس

معاون سیاسی وزارت کشور گفت: یک مقطعی می گفتند در انتخابات مجلس رقابت نیست اما تا الان بیش از ۱۳ هزار نفر برای انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند و میدان رقابت در نقاط مختلف کشور فراهم است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، محمدرضا شاهچراغی معاون سیاسی وزارت کشور و رئیس ستاد انتخابات امروز (یکشنبه ۱۵ بهمن ماه) در همایش منتخبین تشکل‌های مردم نهاد در شوراهای توسعه و حمایت سراسر کشور، گفت: یک مقطعی می‌گفتند در انتخابات مجلس رقابت نیست اما تا الان بیش از ۱۳ هزار نفر برای انتخابات مجلس تایید صلاحیت شدند و میدان رقابت در نقاط مختلف کشور فراهم است.

معاون سیاسی وزیر کشور اضافه کرد: طبق نظرسنجی‌ها، مردمی که سطح زندگی متوسط و رو به پایین دارند، در اعلام و مشارکت، نقش بیشتری دارند.

وی ادامه داد: ما در این میدان تقابل، در یک جنگ رسانه‌ای سخت و سنگین قرار داریم. دشمنان به شدت بر طبق یأس، ناامیدی، تأثیر نداشتن و حضور نداشتن در صحنه انتخابات می‌کوبند.

رئیس ستاد انتخابات کشور تصریح کرد: جمع‌بندی ما در مناطق و حوزه‌های انتخابیه مختلف بیانگر این است که میدان رقابت فراهم است. بعضی از افراد هم در چند روز آینده اضافه می‌شوند.
انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از