حالت تاریک
  • یکشنبه, 1402/12/06 شمسی | 2024/02/25 میلادی

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر استقلال خوزستان

ترکیب احتمالی پرسپولیس برابر استقلال خوزستان

تیم فوتبال پرسپولیس در هفته سیزدهم لیگ برتر امروز سه‌شنبه به مصاف استقلال خوزستان می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم فوتبال پرسپولیس در حالی امروز سه‌شنبه ۲۸ آذر از ساعت ۱۵ باید در ورزشگاه غدیر اهواز به مصاف استقلال خوزستان برود که شاگردان یحیی گل محمدی برای باقی ماندن در کورس صدرنشینی نیاز به کسب ۳ امتیاز این بازی دارند.

یحیی گل محمدی به‌احتمال‌زیاد در خط دفاعی پرسپولیس دست به تغییر خواهد زد و فرشاد فرجی را در این بازی جایگزین گئورگی گولسیانی خواهد کرد تا زوج کنعانی‌زادگان - فرجی را در قلب خط دفاعی این تیم شاهد باشیم.

همچنین دانیال اسماعیلی فر که در دیدار برابر استقلال تهران از ناحیه پا دچار مصدومیت شده بود در این دیدار از ابتدا در ترکیب پرسپولیس حضور نخواهد داشت و همین موضوع باعث خواهد شد تا گل محمدی سیستم خود را بر پایه ۲-۵-۳ بچیند.

سروش رفیعی بار دیگر نیمکت نشین می‌شود و زوج میلاد سرلک و مسعود ریگی در خط هافبک پرسپولیس حضور خواهند داشت. امید عالیشاه که در دربی صد و دوم خوش درخشید و تنها گل تیمش را وارد دروازه استقلال کرد در این بازی از ابتدا در ترکیب به کار گرفته خواهد شد.

سعید صادقی و مهدی ترابی هم مانند دیدارهای گذشته در ترکیب پرسپولیس حضور دارند و محمد عمری به همراه شهاب زاهدی خط حمله پرسپولیس را شکل خواهند داد. به‌این‌ترتیب ترکیب احتمالی پرسپولیس برای بازی با استقلال خوزستان به شرح زیر است:

علیرضا بیرانوند، فرشاد فرجی، محمدحسین کنعانی زادگان، علی نعمتی، میلاد سرلک، مسعود ریگی، سعید صادقی، امید عالیشاه، مهدی ترابی، محمد عمری و شهاب زاهدی ترکیب احتمالی پرسپولیس را تشکیل خواهند داد.

انتهای خبر/

منبع: مهر

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از