حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی
مدیر تیم سپاهان اصفهان خبر داد:

تکذیب قرارداد ۱۲۰ میلیاردی نیازمند با سپاهان

تکذیب قرارداد ۱۲۰ میلیاردی نیازمند با سپاهان

مدیر تیم سپاهان اصفهان گفت: در حال حاضر در فوتبال ما دروغ بر حقیقت ارجحیت پیدا کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، رضا فتاحی اظهارداشت: در اظهار نظری دروغ از سوی جاودانی در یک برنامه اعلام شد قرارداد نیازمند ۱۰ میلیارد سال اول و صد و خرده‌ای سال دوم بوده است. این دوستان ادعای قضاوت در یکی از کمیته‌های فدراسیون دارند اما متاسفانه دروغ می‌گویند.

وی افزود: پرونده ما زیر دستان همین دوستان بوده و پرونده نیازمند هم در فدراسیون موجود است. چرا به دروغ اینگونه اعلام می‌کنند؟ به ضرس قاطع کذب است و تکذیب می‌کنم. این حق برای باشگاه محفوظ است که از ایشان به کمیته اخلاق شکایت کند. او بایستی ثابت کند که قرارداد نیازمند مبلغ ادعا شده است. بازیکن ما و هواداران ما بسیار ناراحت هستند.

فتاحی ادامه داد: مهری، بازیکن استقلال قسم جلاله می‌خورد که قرارداد من ۱۶۰ میلیون تومان است. کدام عقل سلیمی باور می‌کند بازیکنی که سال گذشته ۱۵ میلیارد قرارداد داشته ۱۶۰ میلیون تومان قرارداد بسته است؟ دوستانی که این قانون را تدوین کرده‌اند الان که مسئولیت باشگاه را بر عهده گرفته‌اند به همین قانون معترض هستند.

وی ادامه داد: در مجلس هم که بخواهند قانونی را تصویب کنند تنفسی به آن می‌دهند که مثلاً از یک سال دیگر اجرا شود. خیلی از باشگاه‌ها تعهداتی نسبت به مربیان و بازیکنان قبلی خویش داشته‌اند. لااقل تنفسی در اجرای قانون لحاظ می‌کردید گرچه سپاهان طبق اعلام صالحی، رئیس کمیته استیناف پایبند به سقف قرارداد بوده است. قراردادهای سپاهان در فدراسیون ثبت و کارت بازی صادر شده است. سه روز بعد از قانون اولیه اعلام شده که قراردادها بایستی در سال دوم بیست و پنج درصد افزایش پیدا کند در صورتی که در قانون اولیه هیچ صحبتی از قراردادهای دو فصله و سه فصله اعلام نشده بود.

فتاحی در پایان نسبت به اخذ نظر کارشناسی داوری توسط شبکه خبر از مظفری‌زاده به جهت مسئولیت فعلی او در تراکتور و نیز وضعیت داوری با گل گهر انتقاد کرد.

انتهای خبر/

منبع: فارس

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از