حالت تاریک
  • شنبه, 1403/04/30 شمسی | 2024/07/20 میلادی

جزئیات جدایی مشاور قلعه‌نویی از کادر فنی تیم

جزئیات جدایی مشاور قلعه‌نویی از کادر فنی تیم

خداداد عزیزی با وجود اعلام خستگی و مشکلات شخصی برای کناره‌گیری از کادر فنی تیم ملی ایران دلایل دیگری نیز دارد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «سفیرافلاک»، تیم ملی فوتبال ایران نزدیک ۴۰ روز دیگر بازی‌های خود در جام ملت‌های آسیا را در کشور قطر آغاز خواهد کرد تا شانس خود را برای تحقق رؤیای کسب جام قهرمانی این رقابت‌ها با امیر قلعه‌نویی در رأس کادر فنی تیم ملی بسنجد.

قلعه‌نویی که طبق معمول دستیاران زیادی را برای حضور در کادر فنی خود انتخاب کرده بود تصمیم گرفت خداداد عزیزی و هومن افاضلی را نیز به‌عنوان مشاوران خود انتخاب کند تا این‌گونه تیمش را برای بازی‌های جام ملت‌های آسیا آماده کند.

بااین‌حال خبر کناره‌گیری خداداد عزیزی از کادر فنی تیم ملی ایران بدون اطلاع فدراسیون فوتبال باعث شد حاشیه‌ای جدید برای کادری که ابهام درباره انتخاب آن‌ها زیاد است ایجاد شود.

 

جزئیات جدایی مشاور قلعه‌نویی از کادر فنی تیم

عزیزی به دلیل کسالت قلعه‌نویی تصمیم خود را به یکی از نفرات همیشه حاضر در کنار سرمربی تیم ملی ایران منتقل کندو او مشکلات شخصی و خستگی را دلیل این جدایی عنوان کرده است اما به نظر می‌رسد موارد دیگری همچون عدم قرارداد با فدراسیون فوتبال و نگرفتن پول از فدراسیون جزو مواردی است که عزیزی به آن اعتراض دارد.

ضمن اینکه برخی موازی کاری‌های فنی در جمع دستیاران قلعه‌نویی نیز مزید بر علت شده تا عزیزی تصمیم به کناره‌گیری بگیرد.

قلعه‌نویی مخالفت خود با تصمیم عزیزی را عنوان کرده تا شاید پس از عمل جراحی روز چهارشنبه هفته جاری شخصاً پیگیر قرارداد مشاوران خود شده و خداداد را همراه با افاضلی به قطر ببرد.

عزیزی که پیش‌ازاین در خصوص حضور دستیارانی نظیر سعید الهویی به‌عنوان مربی تیم ملی فوتبال گفته بود: «سؤال برای من این است که آقای الهویی از کجا می‌آید دستیار اول می‌شود؟! با همه احترامی که برای قلعه‌نویی قائلم تیم ملی را دست کسی دادیم که در گل گهر نتایج ضعیفی در ۷ بازی گرفت و هیچ عقبه‌ای ندارد.» البته او پس از انتخاب به‌عنوان مشاور سرمربی نظرش را کاملاً تغییر داد و عذرخواهی هم کرد.

شاید این بار هم‌نظرش نسبت به احساس خستگی تغییر کند و با ثبت قراردادش در جمع کادر فنی تیم ملی ایران بماند.

انتهای خبر/

منبع: مهر

 

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از