حالت تاریک
  • یکشنبه, 1403/04/31 شمسی | 2024/07/21 میلادی
مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان:

جستجوی کوهنوردان مفقود شده به فردا موکول شد

جستجوی کوهنوردان مفقود شده به فردا موکول شد

مدیرکل مدیریت بحران استانداری لرستان گفت: عملیات جست‌وجو تیم امداد و نجات برای جستجوی ۳ کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات ازنا به فردا موکول شد.

به گزارش سفیرافلاک، به نقل از روابط عمومی استانداری لرستان، مهدی پازوکی در تشریح آخرین وضعیت کوهنوردان مفقودی در سنبران ازنا اظهارداشت: در حال حاضر با توجه به تاریک شدن هوا عملیات جست‌وجو متوقف شده و تیم‌ها به پناهگاه بازگشته‌اند و تلاش‌ها برای برای یافتن سه کوهنورد مفقود شده در ارتفاعات ازنا به محض روشن شدن هوا ادامه پیدا خواهد کرد.

یک تیم ۹ نفره روز گذشته علی‌رغم هشدارهای اداره کل مدیریت بحران استان لرستان و شهرستان ازنا مبنی بر عدم صعود کوهنوردان و گردشگران به ارتفاعات، از دورود به ارتفاعات سنبران صعود می‌کنند که متاسفانه درگیر بهمن می‌شوند.

این ۹ نفر از استان‌های همدان (دو کوهنورد ملایری) و لرستان (یک نفر بروجردی ۶ نفر دورودی) بودند که چهار نفر از آنها مصدوم می‌شوند و از طریق بالگرد به بیمارستان امام جعفرصادق (ع) الیگودرز منتقل می‌شوند.

پنج نفر از این کوهنوردان در زیر بهمن مفقود می‌شوند که با تلاش بسیار اجساد دو کوهنورد پیدا شده و به بیمارستان منتقل شدند و این در حالی است که عصر امروز مسئولان مربوطه اعلام کردند که جسد پنج نفر پیدا شده است حال جستجوها برای پیدا کردن سه نفر دیگر ادامه دارد.

انتهای خبر/

لینک کوتاه خبر

نظر / پاسخ از